Quote (kabraxis6 @ Wed, Apr 16 2008, 02:17pm)
Meghalt ez a topic :<
Sprite :
http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-113.jpg
Nem sprite :
http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-112.jpg
elso tetsziik, masodik szar imo

az a feher border eleg nn oda meg az egesz olyan semmilyen nekem :C
/e csereld le mert zavar.
This post was edited by dihep on Apr 16 2008 06:37am