d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1122123124125126183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Apr 27 2009 09:17am
Quote (Oberon_os @ Mon, Apr 27 2009, 04:14pm)


kevés.
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Apr 27 2009 09:17am
Quote (Oberon_os @ Mon, Apr 27 2009, 03:14pm)


hiányzik a str v a dex sztem :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 27 2009 09:27am
Quote (perfect_maf @ Mon, 27 Apr 2009, 15:17)
hiányzik a str v a dex sztem :)


nn. 79 dex megvan (20 alap, 20 T, 20 ani, 20 raven). str tényleg jó lenne, shadow dancerhez, de ez kiheverhető/kerülhető (jó rare cipőm úgyis van stack resnek, gore/ww pedig ellenfélhez igazítva). Ilyen assához kéne:

c/c, chaos + 5LS vagy fools.
eni
arach
TO
5 fcr assa amu
ez a circ
raven+soj/wisp/stack+life+replife
fenti cipők
trap sk-k + life/res vagy life/mana sc-k. Max venom, LS+syn.

Life majdnem perf, mana kurvajó, 30 frw rohadt hasznos assának imo. N1.

/e de pl megas amuletével... Mehetne arach helyett dungo, és mellé jó fcr ring (AR-life-mana). Csak dungo eq-val 2 bajom van: 1. ring kötött (fcr), 2. kurvára drága egy jó 15+fcr amu, míg 5 fcr-esben olyan amit megas csinált kb 70-140 fg. :D Emellé a kari mellé kéne 1 2/20/2sox circ, 2x berrel, hogy legyen ~40 damred, ami már jó imo.)

This post was edited by Oberon_os on Apr 27 2009 09:37am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 30 2009 07:52am
lol, +1 gosu diadem!

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30804108&f=170&st=10

2kig elmegyek vele az tuti. Csak valahonnan kell szereznem 1k-t. :/
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 3 2009 12:31pm
Hamár senki nem ír...

bvc amu, hogy meglegyen 37 fcr... 2 life híján perf life, se str se dex nem kell erre szóval pipec, res lehetne jobb. :/



bvc ring. Nem túl sok mana, AR is lehetne jobb, de nem baj, 20 fg volt (~130-150t ér kb :D)



És még1 bvc ring, ami nem bvc ring lesz, mert perf life mld-re, sok mana, és és pont jóból res. :)

Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
May 3 2009 12:47pm
Quote (Oberon_os @ Thu, Apr 30 2009, 02:52pm)
lol, +1 gosu diadem!

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30804108&f=170&st=10

2kig elmegyek vele az tuti. Csak valahonnan kell szereznem 1k-t. :/


de a str az megint hasznalhatatlan assan
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 3 2009 12:53pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 3 May 2009, 19:47)
de a str az megint hasznalhatatlan assan


DEHOGYIS HÁT NAGYOBBAT ÜT TE MALYOM
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 3 2009 12:55pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 3 May 2009, 18:47)
de a str az megint hasznalhatatlan assan


shadow dancer. +2 shadow skill, ami hybsinnél jó. Bár valszeg még úgysincs meg str, de hátha, dehanem assebaj.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 3 2009 12:56pm
Quote (Oberon_os @ Sun, 3 May 2009, 20:55)
shadow dancer. +2 shadow skill, ami hybsinnél jó. Bár valszeg még úgysincs meg str, de hátha, dehanem assebaj.


kell az a chaos?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 3 2009 12:59pm
Quote (GoreKnight9 @ Sun, 3 May 2009, 18:56)
kell az a chaos?


Nem. Hanyagolom a hybsint, inkább csinálok kis költségvetésű barbot. Azzal egyáltalán nem tudok játszani, így új kihívás, + legalább megismerem pöppet, ellene is jobban tudom majd tolni (remélem).

/e később ha lesz sok dellám (soha) lehet csinálok egy hybsint is, mégiscsak az az egyik kedvencem...

This post was edited by Oberon_os on May 3 2009 01:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122123124125126183Next
Closed New Topic New Poll