d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1122612271228122912302724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2012 05:00pm
Quote (tevetava @ 19 May 2012 00:59)
mi ez a kurva nagy tldw


Egyetemi kurzus, sc1hez, leginkább economy szempontból.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 18 2012 05:01pm
Quote (Rawen @ 19 May 2012 01:00)
Egyetemi kurzus, sc1hez, leginkább economy szempontból.


na ez már nekem too deep
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2012 05:02pm
Quote (tevetava @ 19 May 2012 01:01)
na ez már nekem too deep


A srác igazi koreai, úgy beszél az scről mintha semmi más nem létezne és az emberiség legnagyobb találmánya lenne :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2012 03:42am
Quote (Rawen @ 19 May 2012 01:02)
A srác igazi koreai, úgy beszél az scről mintha semmi más nem létezne és az emberiség legnagyobb találmánya lenne :D


hát mert az is 8D
elkezdem nézni.
ahh mégsem, túl hosszú :D

This post was edited by Cpt_Ghost on May 19 2012 03:45am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 19 2012 03:56am
egyet le birt hozni a protoss imba szar ellen
3-1
:(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 19 2012 04:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 May 2012 11:42)
hát mert az is 8D
elkezdem nézni.
ahh mégsem, túl hosszú :D


Nem mert az a dota :d
Amúgy az első óra az csak ilyen bevezetés, sc történelem stb szóval nem hiszem, hogy nektek olyan érdekes lenne, a többit meg még nem néztem meg.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 19 2012 04:30am
omg
nezte valaki squirtkle vs mp game 5t?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 19 2012 09:01am
termeszetesen most is terran nyerte a gslt
:)
az utso gamebe double11rax
:)
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 19 2012 05:39pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 20 2012 09:57am
Hol szoktatok mlg restreameket találni? Sima google? Mert néha rám jön, hogy most néznék egy kis sct.

This post was edited by Rawen on May 20 2012 09:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122612271228122912302724Next
Add Reply New Topic New Poll