Quote (Cpt_Ghost @ 19 May 2012 11:42)
hát mert az is 8D
elkezdem nézni.
ahh mégsem, túl hosszú

Nem mert az a dota

Amúgy az első óra az csak ilyen bevezetés, sc történelem stb szóval nem hiszem, hogy nektek olyan érdekes lenne, a többit meg még nem néztem meg.