Quote (tevetava @ May 17 2012 09:46pm)
bálint szerintem jobb nálam, bár nem tudom, mostanában mennyit játszik (az az igazság, hogy az elmúlt 2-3 hétben én is csak terrannal toltam :DD)
diamondban latogattam, te is az vagy nem?
oh w8 van nekunk egy ricink is, akkor o a legjobb p-vel
This post was edited by Taszilo.^ on May 17 2012 02:48pm