d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1122412251226122712282724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 17 2012 01:17pm
Quote (TrollBoss @ 17 May 2012 20:13)
ki innen a legjobb gamer?

zerg
protoss
terran CPT GHOST TUDOM


protossal nem lehet jól játszani, aki azzal tolja csak egy korcs lehet (lásd tevetava) zerg pedig természetesen én
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2012 01:46pm
Quote (TrollBoss @ 17 May 2012 21:13)
ki innen a legjobb gamer?

zerg
protoss
terran CPT GHOST TUDOM


mindegyikkel én vagyok.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 17 2012 01:47pm
Quote (TrollBoss @ May 17 2012 08:13pm)
ki innen a legjobb gamer?

zerg
protoss
terran CPT GHOST TUDOM


hat ha faint nincs regelve akkor kb en meg qkatz zvel
tevetava meg p-vel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2012 01:49pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2012 21:46)
mindegyikkel én vagyok.


vouch
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 17 2012 01:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2012 20:46)
mindegyikkel én vagyok.


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2012 01:54pm
Quote (NerfHydraDPS @ 17 May 2012 21:52)
http://noob.hu/2012/05/17/whitney-point-bitchplease.gif


Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 17 2012 02:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2012 20:54)
http://img.anongallery.org/img/8/7/with-it-you-shall-deal-yoda.jpg


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 17 2012 02:46pm
Quote (Taszilo.^ @ 17 May 2012 21:47)
hat ha faint nincs regelve akkor kb en meg qkatz zvel
tevetava meg p-vel


bálint szerintem jobb nálam, bár nem tudom, mostanában mennyit játszik (az az igazság, hogy az elmúlt 2-3 hétben én is csak terrannal toltam :DD)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 17 2012 02:47pm
Quote (tevetava @ May 17 2012 09:46pm)
bálint szerintem jobb nálam, bár nem tudom, mostanában mennyit játszik (az az igazság, hogy az elmúlt 2-3 hétben én is csak terrannal toltam :DD)


diamondban latogattam, te is az vagy nem?
oh w8 van nekunk egy ricink is, akkor o a legjobb p-vel

This post was edited by Taszilo.^ on May 17 2012 02:48pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 17 2012 02:48pm
Quote (Taszilo.^ @ 17 May 2012 22:47)
diamondban latogattam, te is az vagy nem?
oh w8 van nekunk egy ricink is, akkor o a legjobb p-vel


jah, egyebkent igen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122412251226122712282724Next
Add Reply New Topic New Poll