d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1122112221223122412252724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 14 2012 05:56am
esküszöm egyszer szétbaszom ezt a kurva t-homeot
ma már két megnyert játékból discoelek ki
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2012 05:57am
Quote (tevetava @ 14 May 2012 13:56)
esküszöm egyszer szétbaszom ezt a kurva t-homeot
ma már két megnyert játékból discoelek ki


disco
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 14 2012 05:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 May 2012 13:57)
disco


a kurva anyád
amúgy kicsit outmacrozom a zergeket, mióta a 3. cc-met gáz előtt rakom le
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
May 14 2012 06:03am
Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2012 12:57pm)
disco


:D:D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2012 06:19am
Quote (tevetava @ 14 May 2012 13:59)
a kurva anyád
amúgy kicsit outmacrozom a zergeket, mióta a 3. cc-met gáz előtt rakom le

csodálom, hogy nem halsz meg bármibe kb :D
cc first - > siege tanks -> 3rd cc
safebb imo
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 14 2012 06:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 May 2012 13:19)
csodálom, hogy nem halsz meg bármibe kb :D
cc first - > siege tanks -> 3rd cc
safebb imo


én nagyon szeretem ha terran ezt csinalja, a 2 base muta playt meg mindig benezik ^^
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 14 2012 06:35am
Quote (qkatz @ May 14 2012 02:33pm)
én nagyon szeretem ha terran ezt csinalja, a 2 base muta playt meg mindig benezik ^^


aztan sirnak hogy, omg noob cant play macro game noob cheeser, mint cpt ghost, ugye?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 14 2012 06:36am
Quote (meatyowllegs @ 14 May 2012 13:35)
aztan sirnak hogy, omg noob cant play macro game noob cheeser, mint cpt ghost, ugye?


yep.. ha nincs semmi legvedelem 1 turret is not gonna cut it :(
inb 2k minden bazisra a turret
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2012 06:37am
Quote (meatyowllegs @ 14 May 2012 14:35)
aztan sirnak hogy, omg noob cant play macro game noob cheeser, mint cpt ghost, ugye?

téged a dunába kéne lőni egyébként.
Quote (qkatz @ 14 May 2012 14:33)
én nagyon szeretem ha terran ezt csinalja, a 2 base muta playt meg mindig benezik ^^


hmm, nem tudom engem nem vetett szét nagyon a mutalisk play, mondjuk nyilván attól függ, hogy mire megy rá a terran a cc firstből.
infestor openek sokkal gusztustalanabbak.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 14 2012 06:42am
infestorral az a bajom, hogy nehez igy a "visszateres" utan eredmenyesen iranyitani öket.. és ez a hibam is, ugy megyek bloodlordra hogy nincs infestor backup, és az meg mindig fail
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122112221223122412252724Next
Add Reply New Topic New Poll