Quote (meatyowllegs @ 14 May 2012 14:35)
aztan sirnak hogy, omg noob cant play macro game noob cheeser, mint cpt ghost, ugye?
téged a dunába kéne lőni egyébként.
Quote (qkatz @ 14 May 2012 14:33)
én nagyon szeretem ha terran ezt csinalja, a 2 base muta playt meg mindig benezik ^^
hmm, nem tudom engem nem vetett szét nagyon a mutalisk play, mondjuk nyilván attól függ, hogy mire megy rá a terran a cc firstből.
infestor openek sokkal gusztustalanabbak.