d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1122012211222122312242724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 13 2012 06:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 May 2012 14:52)
aka your arguement is invalid és vesztes csatába nem lépsz be.
de egyébként ilyenek után nem csodálkozom, hogy semmit nem ért a többség abból amit mondok, ennyire egyszerű dolgokat így összemostni
ilyenkor inkább a ti szellemi képességeitekbe vetett hitem kezd megingani.


derp
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
May 13 2012 06:59am
Quote (Cpt_Ghost @ May 13 2012 01:03pm)
2base macrohatch baneling bust
ugyanigy roachbust
nem tudom ki csinalta mar valamelyik tournamenten 2x is ugyan azt a szart es nyert vele mind2 ellen zvt-ben.


na, akkor leenock volt az azthiszem


Íme az allin amit Ghost írt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 06:59am
Quote (josheide @ 13 May 2012 14:53)
derp


azért nem baj tomi, még így is szeretünk.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 13 2012 07:02am
aww csak holnap megyek vissza albiba, pedig nagyon tolnam.. aztan meg ugye itt a d3 :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 13 2012 09:50am
tlo megborotválkozott
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 13 2012 10:28am
Quote (Taszilo.^ @ 13 May 2012 16:50)
tlo megborotválkozott


old
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 13 2012 12:14pm
Quote (Taszilo.^ @ 13 May 2012 17:50)
tlo megborotválkozott


Ja egy pillanatra nem ismertem fel.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 13 2012 12:15pm
reportoltam cpt ghostot a masik topikban
remeltem, hogy warnt kap, de csak a postjat toroltek sajnos :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 12:33pm
Quote (meatyowllegs @ 13 May 2012 20:15)
reportoltam cpt ghostot a masik topikban
remeltem, hogy warnt kap, de csak a postjat toroltek sajnos :(


remelem elut a busz holnap reggel
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
May 13 2012 01:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 13 2012 07:33pm)
remelem elut a busz holnap reggel


:D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122012211222122312242724Next
Add Reply New Topic New Poll