d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1121122123124125473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2021 01:27pm
Quote (Fej @ 4 Oct 2021 21:20)
https://i.imgur.com/So6Z10J.png

yay!

eddig a kedvenc dropom


GZZZZZ
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 01:27pm
Nyomtam egy 20 tunnelt így a végére


Otvaros fos se esett

Mai nap pipa
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2021 02:50pm
Hello !
Olvastam egy oldalon, hogy a legnagyobb droprate tal armorra es fegyora normal act4 en van. Outer steppes talán. (rankedboost)
Van alapja a dolognak, vagy hülyeség?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2021 03:04pm
Quote (harcikacsa17 @ 4 Oct 2021 22:50)
Hello !
Olvastam egy oldalon, hogy a legnagyobb droprate tal armorra es fegyora normal act4 en van. Outer steppes talán. (rankedboost)
Van alapja a dolognak, vagy hülyeség?


https://dropcalc.silospen.com

hell baal dobja a legjobban messze
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2021 03:09pm
Köszi, nem ismertem ezt az oldalt.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2021 03:14pm
Quote (harcikacsa17 @ Oct 4 2021 10:50pm)
Hello !
Olvastam egy oldalon, hogy a legnagyobb droprate tal armorra es fegyora normal act4 en van. Outer steppes talán. (rankedboost)
Van alapja a dolognak, vagy hülyeség?


amure gondolhatsz, armor tc lvl85
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 4 2021 03:44pm
shape shifting skiller 27 life hell cowbol
miert nem valami commonabb buildre valo
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Oct 4 2021 11:21pm
Ohm nighton baal mobokbol
Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold: 123,000.09
Oct 5 2021 12:39am
Quote (last-emperor @ 4 Oct 2021 20:43)
Sziasztok!

Ma este 9-től priv baalrun discordon (magyar kiscsapatos), 3 slot van még ha valakit érdekel.
Req:
- discord
- sör
- min lvl80 softcore

Loot:
- full run loot rotálva emberenként (teljes throne + baal lootot viszi akinek épp a köre van, sorban haladunk)
- van jó tele + singer barb permastun, bo
PM me, és küldöm a discord invet :)


Remelem ma is lesz kicsit korabbi kezdessel ! Benne lennek 100 baalrunba
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 5 2021 04:38am
Azért most már elkezdtek esni az árak elég szépen ahogy látom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121122123124125473Next
Add Reply New Topic New Poll