d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1121122123124125614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 11:20am
Quote (RRC @ 12 Jan 2014 18:19)
már 11 perc


kezdd újra, nekem most talált 3 mp alatt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2014 12:06pm
cs:go weapon case meg CS:go operation bravo case mit ér fgben?

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=69907530&f=226

This post was edited by RRC on Jan 12 2014 12:10pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2014 12:28pm
tökjó amúgy, hogy előző gémbe 22-3 a statom, most meg ilyen 2-11
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 12:31pm
tfw



végre elite master
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 12:45pm
lehet elő kéne fizetni ESEA-ra

nem bírom ezt én

> demo-t nézem

> falon át nézi ahogy falon át nézi ahogy falon át nézi
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 01:03pm
Quote (Anarkin @ Jan 12 2014 07:45pm)
lehet elő kéne fizetni ESEA-ra

nem bírom ezt én

> demo-t nézem

> falon át nézi ahogy falon át nézi ahogy falon át nézi


Mi azaz ESEA?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 01:04pm
Quote (Vismajor @ 12 Jan 2014 20:03)
Mi azaz ESEA?


wat
hát ha nézel streameket az emberek úgy szoktak játszani
leszedsz egy anticheat klienst meg matchmakinget ad, szervert, stb
elő kell fizetni és játszhatsz a prokkal (ahol 10x jobban megbasznak mint most distinguishedben xD)

This post was edited by Anarkin on Jan 12 2014 01:05pm
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 01:18pm
Quote (Anarkin @ Jan 12 2014 08:04pm)
wat
hát ha nézel streameket az emberek úgy szoktak játszani
leszedsz egy anticheat klienst meg matchmakinget ad, szervert, stb
elő kell fizetni és játszhatsz a prokkal (ahol 10x jobban megbasznak mint most distinguishedben xD)


Hudejo
Rogton elofizetek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2014 01:24pm
silver 2 vagy mi lettem

zselék vagytok?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 02:53pm
jó, amikor a francia haverjaid hívnak még egy havert
global elite, dhwinteren ott volt
annyira nem jó, hogy agyonlőjön mindenkit, de azért csak aranysasokat kapunk ellenfélnek
tfw cbblestoneon warozunk, még csak nem is játszottam azon a mapon, és30 fpsem se volt rajta

ja
és 60an nézték
naon josh volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121122123124125614Next
Add Reply New Topic New Poll