faszom már ebbe a játékba hogy jo kezdés után mindig kiszopom a rühös faszt
http://1.ii.gl/8xIypg.pnginnen vert meg geci hát mi a kurvaisten
1 élete maradt a végén
faszom a pvpbe
gondolkodó geci ellenfelek
megyek csinalok inkabb egy uj karit wowba
a malacok a kezdön nem pofáznak vissza meg nem köpnek bele a hős levesembe
az isten bassza meg az embereket, hogy nem hagyják szórakozni az embert jól