d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11211221231241254303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2011 12:23pm
Quote (bhreturned @ 2 Jun 2011 18:20)
Mi az istenért játszol ha ennyire ragelsz?


Mert szeretek ilyen játékokkal játszani, de azt úúúúúúúúúúútálom amikor ilyen fasszopó lowokat kapok... és azért rédzselek mert ha valaki megnézi a summoner lapomat, csak azt látja hogy zsinorban 6 lose rankedon, ami nem csak őt baszhatja fel, hanem engem is, hogy mindííííííííííííííg minden körülmények között faszlowokat kapok. Amikor meg nem, akkor ofc vmi useless karival kell mennem, mint pl chogath, vagy tankolnom kell..................................


Quote (Bazsa7 @ 2 Jun 2011 18:20)
Elkezdtem játszani énis. Exaggerate néven. Ha gondoljátok addoljatok

Ne, inkább töröld le, idegbeteg leszel ettől a játéktól.

This post was edited by Smat on Jun 2 2011 12:23pm
Member
Posts: 7,643
Joined: Jan 27 2008
Gold: 9,138.50
Jun 2 2011 12:25pm
Quote (Smat @ 2 Jun 2011 20:23)
Mert szeretek ilyen játékokkal játszani, de azt úúúúúúúúúúútálom amikor ilyen fasszopó lowokat kapok... és azért rédzselek mert ha valaki megnézi a summoner lapomat, csak azt látja hogy zsinorban 6 lose rankedon, ami nem csak őt baszhatja fel, hanem engem is, hogy mindííííííííííííííg minden körülmények között faszlowokat kapok. Amikor meg nem, akkor ofc vmi useless karival kell mennem, mint pl chogath, vagy tankolnom kell..................................



Ne, inkább töröld le, idegbeteg leszel ettől a játéktól.


Ha szerinted cho useless kari akkor elég nagy bajok vannak. Amúgy meg a ranked system úgy működik, hogy hasonló szintű emberekkel rak össze téged, mint te magad vagy..

Az probléma ha rankedben tankolni kell? Akkor ne rankedezz.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2011 12:28pm
Quote (bhreturned @ 2 Jun 2011 18:25)
Ha szerinted cho useless kari akkor elég nagy bajok vannak. Amúgy meg a ranked system úgy működik, hogy hasonló szintű emberekkel rak össze téged, mint te magad vagy..

Az probléma ha rankedben tankolni kell? Akkor ne rankedezz.


Nem az a bajom hogy tankolni kell, mert szeretek, hanem az hogy szinte az összes gameban azért vesztettünk mert nem volt tankunk + feedeltek.
Cho 1 useless szar, az is fog maradni. Hasonló szintű... okj. Akkor ezzel azt mondod hogy mivel én első rankedomon 6/12-t csináltam, ezért feederekkel fog összerakni... FASZA.
Azt hiszem ebből delete lesz ha ez nem változik.
Member
Posts: 7,643
Joined: Jan 27 2008
Gold: 9,138.50
Jun 2 2011 12:34pm
Quote (Smat @ 2 Jun 2011 20:28)
Nem az a bajom hogy tankolni kell, mert szeretek, hanem az hogy szinte az összes gameban azért vesztettünk mert nem volt tankunk + feedeltek.
Cho 1 useless szar, az is fog maradni. Hasonló szintű... okj. Akkor ezzel azt mondod hogy mivel én első rankedomon 6/12-t csináltam, ezért feederekkel fog összerakni... FASZA.
Azt hiszem ebből delete lesz ha ez nem változik.

Ha nincs tank, akkor illik pickelni, persze lehet 5 carryvel is menni, úgy is lehet nyerni, csak kicsit rosszabbak az esélyek..

Quote (Smat @ 2 Jun 2011 20:28)

Cho 1 useless szar, az is fog maradni.

Innen látszik, hogy közöd nincs a játékhoz. 3 skillje is AOE, nagyon jó solo laner, TRUE damages ulti amivel hp-t tudsz neki építeni, high elo-n sokat látni, dreamhacken is játszotta több csapat is. Azért mert valamivel nem tudsz játszani nem useless.

Én mindössze annyit mondok, hogy igen, van olyan hogy az ember veszít a feederek maitt, de előbb utóbb kijön az, hogy kinek mekkora a saját skillje, ezt mutatja az ELO. Ha tényleg olyan jó játékos vagy, ( mert hogy ugye te csak a többi feeder miatt vesztesz) akkor a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb az enemy teamben lesz a feeder kog'maw, és te leszel az aki elfeedelődik, és winnelni fogsz.

Szvsz. menjél normálozni, gyakorolj kicsikét, és csak azután rankedezzél, mert másképp tényleg nem fog változni a dolog.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2011 12:55pm
lassan 9
jön zsan
gyertek még:D
nem lenne rossz ha 5en lennénk:D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2011 01:11pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 2 2011 07:55pm)
lassan 9
jön zsan
gyertek még:D
nem lenne rossz ha 5en lennénk:D


főbaszott mára lol....

Quote (Smat @ Jun 2 2011 07:23pm)
Mert szeretek ilyen játékokkal játszani, de azt úúúúúúúúúúútálom amikor ilyen fasszopó lowokat kapok... és azért rédzselek mert ha valaki megnézi a summoner lapomat, csak azt látja hogy zsinorban 6 lose rankedon, ami nem csak őt baszhatja fel, hanem engem is, hogy mindííííííííííííííg minden körülmények között faszlowokat kapok. Amikor meg nem, akkor ofc vmi useless karival kell mennem, mint pl chogath, vagy tankolnom kell..................................



Ne, inkább töröld le, idegbeteg leszel ettől a játéktól.


tudod mi vagy te... feeder.

This post was edited by N4aBz on Jun 2 2011 01:13pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2011 01:13pm
Quote (N4aBz @ Jun 2 2011 07:11pm)
főbaszott mára lol....


akkor még 1 belefér velünk
jara is jön
zsan is remélem.

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 2 2011 01:14pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 2 2011 01:16pm
Quote (harcikacsa17 @ 2 Jun 2011 21:13)
akkor még 1 belefér velünk
jara is jön
zsan is remélem.


jön hát, meg lakótársam is lehet, megkérdezem ha nem vagyunk meg
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2011 01:16pm
Quote (zsansaccount @ Jun 2 2011 07:16pm)
jön hát, meg lakótársam is lehet, megkérdezem ha nem vagyunk meg


okés
akkor 5 perc mulva online legyen nekem mindenki:D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2011 01:18pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 2 2011 08:16pm)
okés
akkor 5 perc mulva online legyen nekem mindenki:D


oké nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11211221231241254303Next
Add Reply New Topic New Poll