d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1121122123124125440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 22 2010 12:15pm
Quote (harcikacsa17 @ Sep 20 2010 03:04pm)
get rdy to work

http://img11.nnm.ru/2/c/d/4/9/d1ab51bea419cca6e12971d7505_prev.jpg
http://img11.nnm.ru/8/a/3/a/2/f553066abb91210bdb01c0de359_prev.jpg
http://img11.nnm.ru/2/a/5/4/7/8ef3f81d6f5225d59a29a2893a9_prev.jpg
igazán örülnék 1-nek:$
bárki aki ráér:$


bump
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 12:16pm


2#sig proba

harcikacsa miatt nehogy ne lássátok xD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 22 2010 12:50pm
Quote (N4aBz @ Sep 9 2010 03:35pm)
Valaki csinálna nekem egy siget?

Fizetnék fg-t is akár. Ha valaki elvállalná, pm me.

köszi !


bunp
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2010 12:55pm
Quote (chickenbone @ 22 Sep 2010 19:15)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/halos.jpg

2#sig proba


véletlenül azt írtad rá hogy sondor, az egy buzi szkemmer deszkás neonáci nem tudtad? :O














































































































loljk
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 12:56pm
Quote (ElCapitano @ Sep 22 2010 08:55pm)
véletlenül azt írtad rá hogy sondor, az egy buzi szkemmer deszkás neonáci nem tudtad? :O














































































































loljk


omfg
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 22 2010 12:57pm
Quote (chickenbone @ 22 Sep 2010 19:56)
omfg


hat ez nagyon forced volt utólag belátom 8D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 22 2010 12:59pm
Quote (chickenbone @ 22 Sep 2010 20:16)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/halos.jpg

2#sig proba

harcikacsa miatt nehogy ne lássátok xD


annyira nem is vészes
elkapitánygecinél azért jobb :DDDDDDDD <3

This post was edited by Ad4mz on Sep 22 2010 12:59pm
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 01:03pm
Quote (Ad4mz @ Sep 22 2010 08:59pm)
annyira nem is vészes
elkapitánygecinél azért jobb :DDDDDDDD <3


:$
na ezt pl noob-barát tut alapjan csinaltam
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 22 2010 01:05pm
Quote (ElCapitano @ 22 Sep 2010 20:57)
hat ez nagyon forced volt utólag belátom 8D


najó a tiéddel az a baj, hogy túl erős a gradient map
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 01:10pm
Quote (Ad4mz @ Sep 22 2010 09:05pm)
najó a tiéddel az a baj, hogy túl erős a gradient map


a mi? : d
azokkal nem sokat baszkodtam csak huzogattam ideoda amig vmi egész jo (sztem) nem jott ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121122123124125440Next
Closed New Topic New Poll