d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11211221231241251141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 27 2012 03:50pm
befejeztem a második évad breaking badet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 27 2012 04:36pm
BB S03 E12 utlsó momentum what the fuck am i watching?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 27 2012 07:04pm
sheldon elkezdett gyúrni? :o
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 28 2012 03:25am
Quote (Vismajor @ 27 Jan 2012 23:36)
BB S03 E12 utlsó momentum what the fuck am i watching?


run
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 28 2012 08:28am
chuck s02: done

az az érzésem néha, hogy a készítőknek inkább a sztorira/csavarokra kéne koncentrálniuk, mintsem a hollywoodi lövöldözésekre/verekedésekre. mert imo néhol kicsit gagyik jönnek le az ilyen jelenetek.

namindegy, nézem tovább
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 28 2012 08:29am
criminal mindsot nezi valaki?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 28 2012 08:32am
Quote (GoreKnight9 @ 28 Jan 2012 15:29)
criminal mindsot nezi valaki?


Egy darabig tetszett,aztán elég unalmas lett de lehet csak nekem,nem szeretem az ilyen minden részben ugyanaz történik dolgokat.

This post was edited by Rawen on Jan 28 2012 08:34am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 28 2012 09:44am
boardwalk empire

elkezdtem nézni mert nem volt jobb dolgom. erre mondjuk jó, de merevedésem nem lesz tőle. a hangulata legalább kellemes
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 28 2012 10:31am
Quote (bbaallaaggee @ 28 Jan 2012 17:44)
boardwalk empire

elkezdtem nézni mert nem volt jobb dolgom. erre mondjuk jó, de merevedésem nem lesz tőle. a hangulata legalább kellemes


egyetértek, annyira nem lett nagy durranás, bár a hangulat jó. a második évadot (ha elindult) már nem kezdtem el, annyira nem érdekelt.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 28 2012 02:03pm
Mégis megnéztem a The Walking Dead 2 seasonjét...egész tűrhető,habár számomra köze nincs ahhoz amennyire oda vannak érte.Ami nagyon zavart végig az az,hogy ha rajta térdeltek a zombie mellkasán és úgy verték szanaszéjjel a fejét akkor sem volt rajtuk egy csepp vér sem,azért ez eléggé gáz egy ilyen szintű sorozatnál,nekem legalábbis igénytelenségnek tűnik.

This post was edited by Rawen on Jan 28 2012 02:03pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11211221231241251141Next
Add Reply New Topic New Poll