Quote (bbaallaaggee @ 28 Jan 2012 17:44)
boardwalk empire
elkezdtem nézni mert nem volt jobb dolgom. erre mondjuk jó, de merevedésem nem lesz tőle. a hangulata legalább kellemes
egyetértek, annyira nem lett nagy durranás, bár a hangulat jó. a második évadot (ha elindult) már nem kezdtem el, annyira nem érdekelt.