d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1121122123124125341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 02:39pm
Quote (Calypsol @ Wed, 15 Apr 2009, 20:09)
Enyémen konkrétan nulla.

/e: Egyébként rabies dudu is tud nagyon tápos lenni, csak az a cink, hogy ha kevesebb lövésből hal meg, mint mondjuk Baresz amája, holott kb. 1,5x annyi life-ja kellene, hogy legyen...


imo probáljátok ki rabiest ugy hogy tobb "defence" pakoltok rá és kevesebb damot. Ha harapsz valakit az ugyis megnyikkan nagyon hamar. foherom (vt-m ahogy "becézem" zizi szerint) se birta 15mpnél tovább. pláne ha benyalt +1 novát is átváltozásnál, meg állatkert is meg oak, na ne soroljam. Csak 1vs1ben volt esélyem ellene.

btw lehet teszteni amámat, holnap egész nap vagyok

Quote (Marceee @ Wed, 15 Apr 2009, 20:36)
nekem is bejött ez az utolsó 3-4 tvt ^^


ez kulon orom, legalább leszunk tobben

This post was edited by Baresz on Apr 15 2009 02:40pm
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 02:41pm
3/56 lp anyánál :(
megvegyem? :D
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 02:45pm
Quote (Marceee @ Wed, 15 Apr 2009, 22:36)
nekem is bejött ez az utolsó 3-4 tvt ^^


Nekem is. :P

Quote (Baresz @ Wed, 15 Apr 2009, 22:39)
imo probáljátok ki rabiest ugy hogy tobb "defence" pakoltok rá és kevesebb damot. Ha harapsz valakit az ugyis megnyikkan nagyon hamar.


Erre akartam én is utalni. Shaper dudunak van a legtöbb life-ja mld-n - ha jól van összerakva -, több, mint egy babának.

rabies-tulajok keressék meg Huntert, neki volt előző szezonban elég ütős duduja :)

Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 22:41)
3/56 lp anyánál :(
megvegyem? :D


jóhogy! :D

This post was edited by Calypsol on Apr 15 2009 02:48pm
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 02:50pm
Quote (Calypsol @ Wed, 15 Apr 2009, 20:45)
Nekem is. :P



Erre akartam én is utalni. Shaper dudunak van a legtöbb life-ja mld-n - ha jól van összerakva -, több, mint egy babának.

rabies-tulajok keressék meg Huntert, neki volt előző szezonban elég ütős duduja :)



jóhogy! :D


huntert kb ezer éve láttuk utoljára, de keresshettek engem is most vásároltam be ugyis ossztesszuk utosre.
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 02:54pm
Quote (Baresz @ Wed, 15 Apr 2009, 22:50)
huntert kb ezer éve láttuk utoljára, de keresshettek engem is most vásároltam be ugyis ossztesszuk utosre.


Most is online skype-on. Amúgy vúcs a második felére. :P

/e: jsp-n sem ezer éve:
Last Seen: 62 days, 9 hours ago
Last Post: 81 days, 2 hours ago

:D :lol:

This post was edited by Calypsol on Apr 15 2009 02:55pm
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 03:36pm
Quote (Calypsol @ Wed, 15 Apr 2009, 20:54)
Most is online skype-on. Amúgy vúcs a második felére. :P

/e: jsp-n sem ezer éve:
Last Seen: 62 days, 9 hours ago
Last Post: 81 days, 2 hours ago

:D :lol:


vouch mire ment? hogy bevásároltam vagy hogy ossztesszuk?
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 04:15pm
valaki tudna segíteni hell anya questben pls ?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 15 2009 04:32pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 19:02)
most már állítólag ha rabies visszaváltozik dru alakba akkor nyert az ellenfél.
a pois reduce nem volt első oldalon és abból is bajok vannak.
desync sincs első oldalon
aim,potizás, rbf die stb...


potizáson kívül minden oké. Psn reduce teszt által lesz eldöntve, addig game-ben megegyeztek, elvégre rakat felnőtt ember játszik vagy mi.

De miután elolvastam az utána következő cuccokat is, beírom ide is:
-desy akár charge-al, akár egyéb ügyeskedéssel engedett. Miért? Mert nem mondhatod egy paladinnak hogy ne chargeolj. Alap skill. Desy, ifb, iga, ibs van/volt/lesz.
-rbf die: semmi gond. Ha valaki rbf-el nyír ki valakit és emiatt döntetlen, ne rinyáljatok, röhögjetek.
-Rabies dru, mint hamvaiból feltámadó főnix: tényleg azon megy a cry hogy egy kari 1hp-n lesz? 1 hp. Rámosolyogsz, lányos zavarába belehal. Nov 11 előtt volt rabiesom, hunternek volt rabies druja, rexnek úgyszintén. Soha nem volt gond ez, ez a játék egy eleme. 0 fcr-el míg elsüti szerencsétlen azt a ww-t, megölöd. Ember alakban fhr-je lófasz. egy 1 hp-s karakter lesz előttetek, nehogy már gond legyen leverni. Persze nyerhet emiatt, ez ezen is inkább nevetni kéne egyet, mert kiegyenlített meccs volt, én ezeket kifejezetten szeretem.

Jozef: szabályok azért vannak, mert a d2-ben kiegyenlítetlenek a karik. Ha fire sosod lenne, gondolom azt mondanád: srácok, ne használjatok már hottit+nokozant+2xdwarfot. Psn reduce egy ilyen dolog, ezt is korlátozni kell akár, ha annyira brutális. Ezzel nincs is semmi gond, ezeket ki kell próbálni és aszerint igazítani a szabályokat. Pl. anno barb vs java meccsen szegény kopek 4-5 bökés volt. Persze, hogy mindketten tudjuk hogy ennek sok értelme nem igazán van. Fel egy tg, teszt pár duel... És néztük, full mana gömb + egy poti ment el, míg levertem, vagy hasonló mennyiség. És ennek van értelme? Méginkább nincs. Oké, tg banned, 1v1-t nem erőltettük (helyette smiterrel... hmmmmm ^-^), de tvt-n barb nagyon jó testőr, javamámat (edited) is ölte nem1x. Ez egy ilyen műfaj.
ezért szeretem főleg a tvt-t mld-ben, ill 1v1 is izgalmas, de ott már sajnos lehetnek elég izmos ingadozások (bár ilyen hld-n is van, es soso vs boner).

This post was edited by Oberon_os on Apr 15 2009 04:44pm
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 11:49pm
Quote (Baresz @ Wed, 15 Apr 2009, 23:36)
vouch mire ment? hogy bevásároltam vagy hogy ossztesszuk?


2.
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 16 2009 01:00am
Quote (Oberon_os @ Thu, 16 Apr 2009, 00:32)
potizáson kívül minden oké. Psn reduce teszt által lesz eldöntve, addig game-ben megegyeztek, elvégre rakat felnőtt ember játszik vagy mi.

De miután elolvastam az utána következő cuccokat is, beírom ide is:
-desy akár charge-al, akár egyéb ügyeskedéssel engedett. Miért? Mert nem mondhatod egy paladinnak hogy ne chargeolj. Alap skill. Desy, ifb, iga, ibs van/volt/lesz.
-rbf die: semmi gond. Ha valaki rbf-el nyír ki valakit és emiatt döntetlen, ne rinyáljatok, röhögjetek.
-Rabies dru, mint hamvaiból feltámadó főnix: tényleg azon megy a cry hogy egy kari 1hp-n lesz? 1 hp. Rámosolyogsz, lányos zavarába belehal. Nov 11 előtt volt rabiesom, hunternek volt rabies druja, rexnek úgyszintén. Soha nem volt gond ez, ez a játék egy eleme. 0 fcr-el míg elsüti szerencsétlen azt a ww-t, megölöd. Ember alakban fhr-je lófasz. egy 1 hp-s karakter lesz előttetek, nehogy már gond legyen leverni. Persze nyerhet emiatt, ez ezen is inkább nevetni kéne egyet, mert kiegyenlített meccs volt, én ezeket kifejezetten szeretem.

Jozef: szabályok azért vannak, mert a d2-ben kiegyenlítetlenek a karik. Ha fire sosod lenne, gondolom azt mondanád: srácok, ne használjatok már hottit+nokozant+2xdwarfot. Psn reduce egy ilyen dolog, ezt is korlátozni kell akár, ha annyira brutális. Ezzel nincs is semmi gond, ezeket ki kell próbálni és aszerint igazítani a szabályokat. Pl. anno barb vs java meccsen szegény kopek 4-5 bökés volt. Persze, hogy mindketten tudjuk hogy ennek sok értelme nem igazán van. Fel egy tg, teszt pár duel... És néztük, full mana gömb + egy poti ment el, míg levertem, vagy hasonló mennyiség. És ennek van értelme? Méginkább nincs. Oké, tg banned, 1v1-t nem erőltettük (helyette smiterrel... hmmmmm ^-^), de tvt-n barb nagyon jó testőr, javamámat (edited) is ölte nem1x. Ez egy ilyen műfaj.
ezért szeretem főleg a tvt-t mld-ben, ill 1v1 is izgalmas, de ott már sajnos lehetnek elég izmos ingadozások (bár ilyen hld-n is van, es soso vs boner).


rbf die miatti rinyálást félreérted. Az a bajunk, hogy rbf akkor is elsül, amikor 1 hp-n visszaváltozik a dudu. Elég gyorsan át tud változni megint, utána ha le is kapom, az az rbf szerint 3 die, tehát 3 psn novát kapok. Ez nekem tuti 1 hp.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121122123124125341Next
Add Reply New Topic New Poll