d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11211221231241254114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 12:29pm
bounce.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 5 2008 12:30pm
Quote (Anarkin @ Sat, 5 Jul 2008, 19:29)
bounce.gif


No bumping in this section.
Read rules.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2008 12:33pm
Quote (kabraxis6 @ Sat, 5 Jul 2008, 18:30)
No bumping in this section.
Read rules.


mad.gif
Banned
Posts: 1,408
Joined: Jun 28 2007
Gold: 1.96
Jul 5 2008 12:36pm
MOSTAKAROM
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2008 12:38pm
Quote (ogmg @ Sat, 5 Jul 2008, 18:36)
MOSTAKAROM


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 12:43pm
Quote (kabraxis6 @ Sat, 5 Jul 2008, 20:30)
No bumping in this section.
Read rules.


Kötözködünk ? sad.gif

Btw mé' ne postolhatnék egy ilyet itt ? ohmy.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 5 2008 12:44pm
Quote (Floodban @ Sat, 5 Jul 2008, 03:32)
a gameplay videoban a wdnek ilyen lilás kardja van, az mien dam lehet? magic?
mer ugye ha fire damos akk lángol stb


fasznak offoltok =(
van ezer topic spammolni hunsubon, mért pont ebben kell xd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 12:44pm
Quote (Floodban @ Sat, 5 Jul 2008, 20:44)
fasznak offoltok =(
van ezer topic spammolni hunsubon, mért pont ebben kell xd


Mert ez a tied ?
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Jul 5 2008 12:44pm
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Jul 5 2008 12:44pm
Quote (beni @ Sat, 5 Jul 2008, 10:16)
Ha már a rendezvényeknél tartunk: http://index.hu/tech/szoftver/wwi020708/


A Diablo talán a világ legegyszerűbb számítógépes játéka: megyünk, vadul klikkelünk a szembehömpölygő szörnyhordákra, és ha a harc végén mi maradtunk életben, kifosztjuk őket, és megerősödve megyünk neki a következő ellenfeleknek. Ennyi

azert megneznem hogy a csavo singlebe hogy viszi vegig sleep.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11211221231241254114Next
Closed New Topic New Poll