d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1121122123124125162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 4 2009 06:52am
Quote (Aston @ Sat, 4 Jul 2009, 12:44)
nerz8 az animeaddict :wub: adta az ihletet, hogy felbumoljam Oli, -aki sajnos a fórumon nem a legértelmesebb ember, mert az Lac2- epikus topicját B)


yy, keresek valami jó kis animét unaloműzésképpen 8)
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jul 4 2009 08:03am
Quote (Nerz8 @ Sat, 4 Jul 2009, 14:52)
yy, keresek valami jó kis animét unaloműzésképpen 8)


Death Note?
vagy milyen témájú érdekel?

This post was edited by Aston on Jul 4 2009 08:03am
Member
Posts: 538
Joined: Feb 25 2008
Gold: 0.01
Jul 4 2009 09:43am
ha jó animét keresel akkor this > all
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 8 2009 07:18am
bleach 227:

MÁR MEGINT FILLER, HOGY BASZNÁK MEG A RETKES CIGÁNY ANYJUKAT EZEK A TÚROSFASZÚ CIGÁNYKURVÁK, HOGY MI A FASZT KÉPZELNEK MAGUKRÓL
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 8 2009 07:25am
NENENENENENENNENENENENENENENEE NEM AKAROM "TO BE COuNTINUED" NEEEEEEEEEEEE FASZOM
Member
Posts: 2,713
Joined: Aug 12 2005
Gold: 1,217.90
Jul 8 2009 07:26am
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 8 2009, 03:25pm)
NENENENENENENNENENENENENENENEE NEM AKAROM "TO BE COuNTINUED" NEEEEEEEEEEEE FASZOM


és pont 1 olyan fight elott ami :drool:

:c
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 8 2009 07:26am
Quote (SlipKnoT(hun) @ Wed, Jul 8 2009, 02:26pm)
és pont 1 olyan fight elott ami :drool:

:c


ja, igen erőteljesen leszophatnak az ilyen cigánykodással
Member
Posts: 2,713
Joined: Aug 12 2005
Gold: 1,217.90
Jul 8 2009 07:27am
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 8 2009, 03:26pm)
ja, igen erőteljesen leszophatnak az ilyen cigánykodással


jah, kb 0. résznek lett volna jo az alapjan ami torténik benne
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jul 8 2009 07:28am
Quote (Brook212 @ Sat, 4 Jul 2009, 17:43)
ha jó animét keresel akkor this > allhttp://img443.imageshack.us/img443/1631/001jca.jpg


bleach >>>> all
Banned
Posts: 2,383
Joined: May 6 2009
Gold: 148.87
Warn: 10%
Jul 8 2009 07:28am
mind a 4 részt kiolvastam a death note böl és megnéztem mind a 32 epizód félórás filmet + megvettem a nagyfilmet dvd-n :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121122123124125162Next
Add Reply New Topic New Poll