d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11211221231241251311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 13 2008 03:05pm
Quote (Ad4mz @ Sun, Apr 13 2008, 08:29pm)
nem


Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 03:49pm
Kár :<
Ja, meg azt is eszrevettem, hogy nem is hasznaltam a hatterre blur toolt, es meg igy is jo a depth.
Nem gondoljatok? Dehogynem, hiszen igazam van!

This post was edited by kabraxis6 on Apr 13 2008 03:49pm
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 14 2008 06:57am
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 09:49pm)
Kár :<
Ja, meg azt is eszrevettem, hogy nem is hasznaltam a hatterre blur toolt, es meg igy is jo a depth.
Nem gondoljatok? Dehogynem, hiszen igazam van!


Noob vagy.
Blur tool használata nélkül sokkal jobb depthet lehet csinálni x-)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 14 2008 11:22am
MILYEN AZ ENYÉM?
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 14 2008 11:23am
Quote (Ad4mz @ Mon, Apr 14 2008, 06:22pm)
MILYEN AZ ENYÉM?


lol xD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 14 2008 12:16pm
Quote (Ad4mz @ Mon, 14 Apr 2008, 18:22)
MILYEN AZ ENYÉM?


csodálatos !!!!
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 14 2008 12:18pm
Quote (Ad4mz @ Mon, Apr 14 2008, 05:22pm)
MILYEN AZ ENYÉM?


túl egyszínű biggrin.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 14 2008 12:43pm
Quote (OWeRLoRD @ Mon, Apr 14 2008, 07:18pm)
túl egyszínű biggrin.gif

Quote (Nerz8 @ Mon, Apr 14 2008, 07:16pm)
csodálatos !!!!


Már kiszedtem belőle ami 'vicces' volt benne ;(
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 14 2008 12:46pm
Quote (TheStriker @ Mon, 14 Apr 2008, 13:57)
Noob vagy.
Blur tool használata nélkül sokkal jobb depthet lehet csinálni x-)


Ja, ertem xd
De akkor ezek szerint jo a depth?

Adam, az a mondat a legadazabb ellensegem! mad.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 14 2008 12:47pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Apr 14 2008, 07:46pm)
Ja, ertem xd
De akkor ezek szerint jo a depth?

Adam, az  a mondat a legadazabb ellensegem! mad.gif


én már hozzászoktam laugh.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11211221231241251311Next
Closed New Topic New Poll