Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 09:49pm)
Kár :<
Ja, meg azt is eszrevettem, hogy nem is hasznaltam a hatterre blur toolt, es meg igy is jo a depth.
Nem gondoljatok? Dehogynem, hiszen igazam van!
Noob vagy.
Blur tool használata nélkül sokkal jobb depthet lehet csinálni x-)