☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
121
122
123
124
125
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71866
Replies: 2319
Track Topic
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#1221
Jun 8 2009 03:01pm
Njag haxolt.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1222
Jun 8 2009 03:06pm
Quote (Genthor @ Mon, 8 Jun 2009, 23:01)
Njag haxolt.
http://img192.imageshack.us/img192/4188/notebox.png
mostantól minden oldalért fizetni kell noteboxeban vagy ez csak valami más és mellette ott van a régi rendszer is?
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#1223
Jun 8 2009 03:06pm
Quote (Ad4mz @ Mon, 8 Jun 2009, 22:06)
mostantól minden oldalért fizetni kell noteboxeban vagy ez csak valami más és mellette ott van a régi rendszer is?
egy oldal ingyen van, a sznobok meg baszhatják el az fgjüket
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1224
Jun 8 2009 03:10pm
Quote (Janou @ Mon, 8 Jun 2009, 23:06)
egy oldal ingyen van, a sznobok meg baszhatják el az fgjüket
mennyi fér 1 oldalra és mennyibe kerül?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1225
Jun 8 2009 03:15pm
Quote (Janou @ Mon, Jun 8 2009, 10:06pm)
egy oldal ingyen van, a sznobok meg baszhatják el az fgjüket
nincs semmi ingyen, már az első noteboox is 500fg
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#1226
Jun 9 2009 04:42am
guild chaten milyen nyelvet lehet használni?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1227
Jun 9 2009 04:45am
Quote (Janou @ Tue, Jun 9 2009, 11:42am)
guild chaten milyen nyelvet lehet használni?
szerintem ott lehet akármit ... (de leginkább ez csak tipp)
This post was edited by beni on Jun 9 2009 04:45am
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#1228
Jun 9 2009 04:52am
Quote (beni @ Tue, 9 Jun 2009, 12:45)
szerintem ott lehet akármit ... (de leginkább ez csak tipp)
Biztos, hogy akármilyet ^^
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#1229
Jun 9 2009 05:20am
Quote (xLestatx @ Tue, 9 Jun 2009, 12:52)
Biztos, hogy akármilyet ^^
de vicc , most nézem 250 fgért lehet venni még plusz 25 postnyi helyet,
nem néznek hülyének ^^
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1230
Jun 9 2009 05:35am
Quote (palacsinta @ Tue, 9 Jun 2009, 13:20)
de vicc , most nézem 250 fgért lehet venni még plusz 25 postnyi helyet,
nem néznek hülyének ^^
Senki sem kötelezett hogy meg kell venni
Nekem pl. ez kifejezetten tetszik:
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=16&i=942&p=2
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
121
122
123
124
125
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact