d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1121122123124125232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 8 2009 03:01pm
Njag haxolt.

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 8 2009 03:06pm
Quote (Genthor @ Mon, 8 Jun 2009, 23:01)
Njag haxolt.

http://img192.imageshack.us/img192/4188/notebox.png


mostantól minden oldalért fizetni kell noteboxeban vagy ez csak valami más és mellette ott van a régi rendszer is?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 8 2009 03:06pm
Quote (Ad4mz @ Mon, 8 Jun 2009, 22:06)
mostantól minden oldalért fizetni kell noteboxeban vagy ez csak valami más és mellette ott van a régi rendszer is?


egy oldal ingyen van, a sznobok meg baszhatják el az fgjüket
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 8 2009 03:10pm
Quote (Janou @ Mon, 8 Jun 2009, 23:06)
egy oldal ingyen van, a sznobok meg baszhatják el az fgjüket


mennyi fér 1 oldalra és mennyibe kerül?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 8 2009 03:15pm
Quote (Janou @ Mon, Jun 8 2009, 10:06pm)
egy oldal ingyen van, a sznobok meg baszhatják el az fgjüket


nincs semmi ingyen, már az első noteboox is 500fg
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 9 2009 04:42am
guild chaten milyen nyelvet lehet használni?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 9 2009 04:45am
Quote (Janou @ Tue, Jun 9 2009, 11:42am)
guild chaten milyen nyelvet lehet használni?


szerintem ott lehet akármit ... (de leginkább ez csak tipp)

This post was edited by beni on Jun 9 2009 04:45am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 9 2009 04:52am
Quote (beni @ Tue, 9 Jun 2009, 12:45)
szerintem ott lehet akármit ... (de leginkább ez csak tipp)


Biztos, hogy akármilyet ^^
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2009 05:20am
Quote (xLestatx @ Tue, 9 Jun 2009, 12:52)
Biztos, hogy akármilyet ^^


de vicc , most nézem 250 fgért lehet venni még plusz 25 postnyi helyet,
nem néznek hülyének ^^
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2009 05:35am
Quote (palacsinta @ Tue, 9 Jun 2009, 13:20)
de vicc , most nézem 250 fgért lehet venni még plusz  25 postnyi helyet, 
nem néznek hülyének ^^


Senki sem kötelezett hogy meg kell venni :D

Nekem pl. ez kifejezetten tetszik:
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=16&i=942&p=2
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121122123124125232Next
Closed New Topic New Poll