d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1121812191220122112222724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 13 2012 04:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 May 2012 12:58)
te láttad leenock/drg(?)-tjátszani?
kibaszott jó allinjei vannak a zergnek


ja, masterstől kezdve mikor tudsz nyolcfelé figyelni esetleg.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 05:10am
Quote (josheide @ 13 May 2012 12:59)
ja, masterstől kezdve mikor tudsz nyolcfelé figyelni esetleg.


... :D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 13 2012 06:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 May 2012 11:58)
te láttad leenock/drg(?)-tjátszani?
kibaszott jó allinjei vannak a zergnek


irj mar 1 listat plz mit hogy, nekem valahogy sose sikerül rendes allint tolnom..
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 13 2012 06:03am
Quote (qkatz @ 13 May 2012 13:02)
irj mar 1 listat plz mit hogy, nekem valahogy sose sikerül rendes allint tolnom..


http://zergology.tumblr.com/

legfelső elég jó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 06:03am
Quote (qkatz @ 13 May 2012 14:02)
irj mar 1 listat plz mit hogy, nekem valahogy sose sikerül rendes allint tolnom..


2base macrohatch baneling bust
ugyanigy roachbust
nem tudom ki csinalta mar valamelyik tournamenten 2x is ugyan azt a szart es nyert vele mind2 ellen zvt-ben.
Quote (NerfHydraDPS @ 13 May 2012 14:03)
http://zergology.tumblr.com/

legfelső elég jó


na, akkor leenock volt az azthiszem


This post was edited by Cpt_Ghost on May 13 2012 06:05am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 13 2012 06:11am
ha arrol a 3 base bane bustrol is lenne ilyen az nagyon fasza lenne. tegnap probaltam de eleg csunya vege lett
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 06:12am
Quote (qkatz @ 13 May 2012 14:11)
ha arrol a 3 base bane bustrol is lenne ilyen az nagyon fasza lenne. tegnap probaltam de eleg csunya vege lett


3 base dolgokat azért kilehet hozni faszán érzésből is, csak próbálkozni kell párszor, hogy eltaláld, hogy kb hogy a jó.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 13 2012 06:33am
Quote (Cpt_Ghost @ May 13 2012 01:12pm)
3 base dolgokat azért kilehet hozni faszán érzésből is, csak próbálkozni kell párszor, hogy eltaláld, hogy kb hogy a jó.


3 base neked allin? xd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 06:35am
Quote (Taszilo.^ @ 13 May 2012 14:33)
3 base neked allin? xd


írtam én ezt egy szóval is? Q_Q
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 13 2012 06:37am
Quote (Cpt_Ghost @ May 13 2012 01:35pm)
írtam én ezt egy szóval is? Q_Q

Quote (Cpt_Ghost @ May 13 2012 11:58am)
te láttad leenock/drg(?)-tjátszani?
kibaszott jó allinjei vannak a zergnek


nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121812191220122112222724Next
Add Reply New Topic New Poll