Quote (Cpt_Ghost @ 13 May 2012 12:36)
nem tudom, csak szerintem letezik olyan, meg haboruban is, hogy tisztesseg? es nem fereg modon akarom elerni amit elerek? mint ez a patkany?
de hat nem lehet mindenki egyforma
ostoba
Nem, azt mondják, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad. A terrannak baszotterős allinjei vannak, hát használd. Sajnos a zergnek nincsenek ennyire jók, pedig ha lennének én tuti előszeretettel tolnám őket.
Quote (SaRGe77 @ 13 May 2012 12:52)
Mintha te nem vinnyognál ha kapsz egy marine scv allint
vinnyogok, de pontosan ennyit tudok tenni. Rici volt anno jó tanár mikor gyakorolt velem anno silver környékén és mondta hogy kb most minden gameben bunker rusholni fog amig megfogom.