Quote (Floodban @ 24 May 2012 00:11)
neked igy viszik minden cuccod?
mar vagy 3 napja 10 of 10 nalam sad.gif
feltöltöm 10/10-re 1 perc múlva 3/10 ^^
http://eu.battle.net/d3/en/item/the-tormentorebből nem látok AH-ban egyet sem -- mi pénzé' tegyem fel? (gondolom jó sz_r)
// nvm csak ah-m volt rossz
This post was edited by Anarkin on May 23 2012 05:17pm