Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 19:14)
ha jól emlékszem még neked is hullottak könnyeid a régi emp miatt : D
nekem egyedül az volt a bajom, hogy egyszerre megfelezi az armymt hp-ját, és egyszerre veszi el az összes energy-t, amiatt kicsit imba volt imo
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 19:13)
regebben meg levitte az egeszet
de azota is hiaba gyengitik folyamatosan a terrant, meg mindig imba

neked attól jobb lesz, ha 0-24 sírsz? ráadásul még faszság miatt is