d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1121612171218121912202724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 11:10am
az emp csak 100 energiát vesz le? kurva anyjukat :|
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 11:12am
Quote (tevetava @ 12 May 2012 19:10)
az emp csak 100 energiát vesz le? kurva anyjukat :|


mit olvasok :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 11:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 19:12)
mit olvasok :D


mit, mér?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 11:13am
Quote (tevetava @ May 12 2012 07:13pm)
mit, mér?


regebben meg levitte az egeszet
de azota is hiaba gyengitik folyamatosan a terrant, meg mindig imba :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 11:14am
Quote (tevetava @ 12 May 2012 19:13)
mit, mér?


ha jól emlékszem még neked is hullottak könnyeid a régi emp miatt : D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 11:16am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 19:14)
ha jól emlékszem még neked is hullottak könnyeid a régi emp miatt : D


nekem egyedül az volt a bajom, hogy egyszerre megfelezi az armymt hp-ját, és egyszerre veszi el az összes energy-t, amiatt kicsit imba volt imo

Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 19:13)
regebben meg levitte az egeszet
de azota is hiaba gyengitik folyamatosan a terrant, meg mindig imba :)


neked attól jobb lesz, ha 0-24 sírsz? ráadásul még faszság miatt is
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 11:17am
Quote (tevetava @ May 12 2012 07:16pm)
neked attól jobb lesz, ha 0-24 sírsz? ráadásul még faszság miatt is


most hogy igy rakerdeztel; igen
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 11:19am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 19:17)
most hogy igy rakerdeztel; igen


hát neked tényleg van valami bajod
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 11:35am
Quote (tevetava @ 12 May 2012 19:19)
hát neked tényleg van valami bajod


nagy felfedezés
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 12 2012 03:22pm
nem lehet subot olvasni a spoler miatt... majd visszajovok 3 nap mulva, postolok ha benyomom streamet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121612171218121912202724Next
Add Reply New Topic New Poll