d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1121512161217121812192724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 12 2012 08:11am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 15:07)
az enyém 2.15 / 0.28
azthiszem a kutya itt lesz elásva
ty.


feltöltésnek legalabb 1 mb.. de pl hon mar ezzel is szar.. 2mb viszont mar tökeletesen lehet hd-ba is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 08:25am
Quote (qkatz @ 12 May 2012 16:11)
feltöltésnek legalabb 1 mb.. de pl hon mar ezzel is szar.. 2mb viszont mar tökeletesen lehet hd-ba is


kellenének új internetek:c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 09:26am
megvertem master terrant tvt-ben, 27 perces game
woot
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 09:33am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 05:26pm)
megvertem master terrant tvt-ben, 27 perces game
woot


kezdok szerencseje
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 09:44am
istenem mekkora faszrákos emberek vannak
siege allinezik, basetradelünk kurvajó, 25 perc után végre vége ennek a szarnak
az ilyenektől az életkedvem is elmegy

This post was edited by tevetava on May 12 2012 09:46am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 09:47am
Quote (tevetava @ 12 May 2012 17:44)
istenem mekkora faszrákos emberek vannak
siege allinezik, basetradelünk kurvajó, 25 perc után végre vége ennek a szarnak
az ilyenektől az életkedvem is elmegy


csaknem tvt?: DDD
de, látom tvt
you be lovin it!

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 09:49am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 10:09am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 17:47)
csaknem tvt?: DDD
de, látom tvt
you be lovin it!


jaja, komázom a kurva anyját :DD
most megbasztam egy platina top8 zerget gyertek rám tesók
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 12 2012 10:17am
Quote (tevetava @ May 12 2012 05:09pm)
jaja, komázom a kurva anyját :DD
most megbasztam egy platina top8 zerget gyertek rám tesók


gold vagyok, menjek rad teso?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 10:18am
Quote (Taszilo.^ @ 12 May 2012 18:17)
gold vagyok, menjek rad teso?


gyere ram teso
de kevés platinát kapok viszonylag, szóval szerintem nem dobna össze
you is trollin!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 12 2012 10:43am
Quote (tevetava @ May 12 2012 05:18pm)
gyere ram teso
de kevés platinát kapok viszonylag, szóval szerintem nem dobna össze
you is trollin!


i'm not trolling
i'm boxxy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121512161217121812192724Next
Add Reply New Topic New Poll