d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1121512161217121812194114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 04:05pm
Jön valaki mfelni velem? Örülnék neki!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 23 2012 04:12pm
Quote (Bendeguz @ 24 May 2012 00:05)
Jön valaki mfelni velem? Örülnék neki!


kicsivel skeleton king után vagyok infernon, jöhetek, ha gondolod
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
May 23 2012 04:12pm
Quote (sylke @ 23 May 2012 22:19)


engem kidobott a game hogy más használja az accom, 1x visszamentem aztán megint kidobott és meg is változtatta a pwt
de gondolom akkor a pub game miatt mert pont ott játszottam 5 percel a történtek előtt
btw írtam ticketet :>
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 04:13pm
Quote (RRC @ May 23 2012 11:12pm)
kicsivel skeleton king után vagyok infernon, jöhetek, ha gondolod


Gieb battletag.
Member
Posts: 44,288
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 23 2012 04:23pm
btw a mai legendary egy weapon rackból

csak lesz már lassan egy értelmes is
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 04:33pm
Csá Syl, tudom hogy fos, de azér hát na! 8D

http://i50.tinypic.com/wlsj87.jpg
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 23 2012 04:35pm
Quote (Bendeguz @ 24 May 2012 00:33)
Csá Syl, tudom hogy fos, de azér hát na! 8D

http://i50.tinypic.com/wlsj87.jpg


sigh
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 23 2012 04:35pm
Quote (Bendeguz @ May 24 2012 12:33am)
Csá Syl, tudom hogy fos, de azér hát na! 8D

http://i50.tinypic.com/wlsj87.jpg


mennyi mfed van?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 23 2012 04:36pm
alig várom,hogy ma már játszhassak vele :drool:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121512161217121812194114Next
Closed New Topic New Poll