Quote (qkatz @ 12 May 2012 14:34)
ha ottvagytok a chatbe nyomjatok mar velemenyt minösegröl etcetc. most meg elegge szaggat vmiért ( keves az upload az tuti ) ugyhogy meg sokat kell jatszani a beallitasokkal majd
qkatz: vki van itt?
cpt_ghost: na nézzük ezt a balfaszt
Broadcaster qkatz: csúúúnya volt :8
» be kell meg allitani mindent ,elegge laggolok
» na milyen a hang / minöseg?
sndsfwr: jo a minoseg egyebkent
» rici meg vergodjon csak a nevemmel
» ha valami zenet teszel be ala imo elvezhetobb a stream
latom rici nekiallt vergodni a nevemben, gratulalok neki