nem bírom felfogni, hogy ha diabloról van szó, mindig téma a lopás, hakkolás, dupeolás, etc.. szánalom
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 May 2012 23:27)
szétbasznám a fejüket az ilyeneknek, no regrets
this
This post was edited by hedgehogsword on May 23 2012 03:27pm