Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 13:19)
te mirol beszelsz te szerencsetlen?
a tvp-inkrol beszeltem, amikor terran voltam, 5x ugyan azt csinaltad, kb a counteret az openemnek, en meg csakazert is 1rax exeltem, de az a baj, hogy nem is az informaciora alapozod, hogy te ezt fogod csinalni, hanem alapbol ezzel a mindsettel indulsz neki minden jateknak
a pvtkbol meg siman kileptem, mert megint semmi ertelme nem volt, eddig makrogamet te baratom csak elvesztettel, es meg a cheesed sem jott be mindig, annak ellenere sem, hogy leszartam, hogy ugyis cheeselsz, es 1rax expeltem
de tolem jatszhatunk.
Cpt én többnyire nagyon szeretlek de ilyenkor úgy érzem hogy nem kéne neked bonyolultabb logikát igénylő tárgyakat tanulnod a jövőben. A játékelméletet pl mindenképp kerüld
