d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1121312141215121612172724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 12 2012 05:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 13:19)
te mirol beszelsz te szerencsetlen?
a tvp-inkrol beszeltem, amikor terran voltam, 5x ugyan azt csinaltad, kb a counteret az openemnek, en meg csakazert is 1rax exeltem, de az a baj, hogy nem is az informaciora alapozod, hogy te ezt fogod csinalni, hanem alapbol ezzel a mindsettel indulsz neki minden jateknak
a pvtkbol meg siman kileptem, mert megint semmi ertelme nem volt, eddig makrogamet te baratom csak elvesztettel, es meg a cheesed sem jott be mindig, annak ellenere sem, hogy leszartam, hogy ugyis cheeselsz, es 1rax expeltem
de tolem jatszhatunk.


Cpt én többnyire nagyon szeretlek de ilyenkor úgy érzem hogy nem kéne neked bonyolultabb logikát igénylő tárgyakat tanulnod a jövőben. A játékelméletet pl mindenképp kerüld :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 05:34am
Quote (josheide @ 12 May 2012 13:25)
Cpt én többnyire nagyon szeretlek de ilyenkor úgy érzem hogy nem kéne neked bonyolultabb logikát igénylő tárgyakat tanulnod a jövőben. A játékelméletet pl mindenképp kerüld :D


az defies logic valoban, de valamiert remeltem, hogy talan nem ugyan azt a szart fogja scoutless csinalni, de valahogy nem csalodtam riciben.
de egyebkent egyszer meg igyis levedtem, konkretan 1rax exppel ezt a szart.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 05:35am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 12 2012 05:40am
8-17 uj ladderben, van mit behoznom :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 05:46am
na, rici gyere jaccuk le
kev1/1
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 05:53am
the player is ignoring you :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez így el is mond mindent szerintem az egész személyedről.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 05:55am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 12 2012 05:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 12:53)
the player is ignoring you :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez így el is mond mindent szerintem az egész személyedről.


sztem a tiedröl ^^

btw ha vki kivancsi hogy sikerül felküzdeni magam a ladderen, belöttem a streamet
http://www.justin.tv/qkatz

This post was edited by qkatz on May 12 2012 06:01am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 05:58am
Quote (qkatz @ 12 May 2012 13:57)
sztem a tiedröl ^^


nagy a pofám és akkor utána amikor játszani kéne /ignore
okés
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 05:59am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 01:53pm)
the player is ignoring you :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez így el is mond mindent szerintem az egész személyedről.

inkabb jatszom randomokkal ladderen, mint veled
ok nem sirnak annyit
most jatszottam egy MACRO GAMET MASTERES ZERG ELLEN ES NYERTEM
HAPPY?
sok eselye volt mothership ellen :) remelem blizz meggondolja magat, es nem veszik ki hotsban.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 06:01am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 13:59)
inkabb jatszom randomokkal ladderen, mint veled
ok nem sirnak annyit
most jatszottam egy MACRO GAMET MASTERES ZERG ELLEN ES NYERTEM
HAPPY?
sok eselye volt mothership ellen :) remelem blizz meggondolja magat, es nem veszik ki hotsban.


szanalmas vagy :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 12 2012 06:08am
Quote (qkatz @ 12 May 2012 13:57)
sztem a tiedröl ^^

btw ha vki kivancsi hogy sikerül felküzdeni magam a ladderen, belöttem a streamet
http://www.justin.tv/qkatz


nice all in bro

egész jól tolod még mindig :)

Ja meg imo jó minőségű a stream, nem akad, jó a kép / hang is.

This post was edited by josheide on May 12 2012 06:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121312141215121612172724Next
Add Reply New Topic New Poll