d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1121312141215121612174114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 02:26pm
Quote (H4xooR @ May 23 2012 08:22pm)
this. plusz pont ha megemlíted,hogy advil ultra a haverod.


meleg vagy?
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold: 0.00
May 23 2012 02:26pm
Quote (RRC @ May 23 2012 08:23pm)
amennyi accountot feltörtek ezek a szarházik szerintem holnapig nem is kerül rá sor


nekem ~ 6 ora volt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 23 2012 02:28pm
Intejke. :(
Pedig még én is segítettem neki, de valami buzi lepakolta. :cry:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 23 2012 02:49pm
faszomat azokba a kövér zöld füstölgő robbanós arab cigányokba a3-ban, állandóan 1-hitelnek

tök jól lezúzok mindent, erre jön egy olyan rohadt cigány a semmiből coolface-el az arcán, és lerobbant a föld alá.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 23 2012 02:53pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 23 2012 02:54pm
Quote (dihep @ 23 May 2012 22:53)


meg a legtöbb accountlopás világrekordját is tartja
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 02:55pm
Quote (RRC @ May 23 2012 08:54pm)
meg a legtöbb accountlopás világrekordját is tartja


2 nap alatt fél diablot meghakkolták
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 23 2012 02:56pm
Quote (TouchCow @ May 23 2012 10:49pm)
faszomat azokba a kövér zöld füstölgő robbanós arab cigányokba a3-ban, állandóan 1-hitelnek

tök jól lezúzok mindent, erre jön egy olyan rohadt cigány a semmiből coolface-el az arcán, és lerobbant a föld alá.


Bezuzlak_HUN
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 02:57pm
Quote (dihep @ May 23 2012 08:53pm)


Az indulással kapcsolatos egyetlen komolyabb morgás a játékosok táborában amiatt van, hogy az egyszemélyes mód is állandó internetkapcsolatot igényel a játék, és a nagy terhelés miatt a kiszolgáló szerverek idegesítően sokszor állnak le rövidebb-hosszabb időre.

aha
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 23 2012 03:14pm
Quote (sylke @ 23 May 2012 22:57)
Az indulással kapcsolatos egyetlen komolyabb morgás a játékosok táborában amiatt van, hogy az egyszemélyes mód is állandó internetkapcsolatot igényel a játék, és a nagy terhelés miatt a kiszolgáló szerverek idegesítően sokszor állnak le rövidebb-hosszabb időre.

aha


Latszik ezek se jatszottak vele soha
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121312141215121612174114Next
Closed New Topic New Poll