Quote (sylke @ 23 May 2012 22:57)
Az indulással kapcsolatos egyetlen komolyabb morgás a játékosok táborában amiatt van, hogy az egyszemélyes mód is állandó internetkapcsolatot igényel a játék, és a nagy terhelés miatt a kiszolgáló szerverek idegesítően sokszor állnak le rövidebb-hosszabb időre.
aha
Latszik ezek se jatszottak vele soha