Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 13:12)
akkor meg szerencse hogy te annyira cheeseproof vagy, mint amennyire mondod, y? mindig megfogod a cheeset is, csak valamiert akkor nem, amikor en csinalom ellened
de volt, hogy 1 db engineering bay is megoldotta a gamet

nem is tudom minek irogatok neked, akarmit jatszottunk, akarmilyen matchupban, kb mindig en nyertem eddig
te mirol beszelsz te szerencsetlen?
a tvp-inkrol beszeltem, amikor terran voltam, 5x ugyan azt csinaltad, kb a counteret az openemnek, en meg csakazert is 1rax exeltem, de az a baj, hogy nem is az informaciora alapozod, hogy te ezt fogod csinalni, hanem alapbol ezzel a mindsettel indulsz neki minden jateknak
a pvtkbol meg siman kileptem, mert megint semmi ertelme nem volt, eddig makrogamet te baratom csak elvesztettel, es meg a cheesed sem jott be mindig, annak ellenere sem, hogy leszartam, hogy ugyis cheeselsz, es 1rax expeltem
de tolem jatszhatunk.