d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1121212131214121512164114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
May 23 2012 02:14pm
Quote (Bendeguz @ 23 May 2012 21:12)
Pub gamekben voltál?


nem sokszor, ma voltam pl pub gameben de annak mi köze ahhoz hogy feltörik?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 23 2012 02:15pm
Quote (Intel @ May 23 2012 09:10pm)
na faxa meghackelték az accom és ez a szar account recovery nem működött csak 20 perc után és mire visszaszereztem a bnet accom lecuccolták a karim ( vagyis 1 armort meghagytak vagy csak pont akkor szedtem vissza az accom) -.-


basszus ...tudom, hogy már ezerszer linkelték, de ezt hogy csinálják?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 02:15pm
Quote (Intel @ May 23 2012 08:14pm)
nem sokszor, ma voltam pl pub gameben de annak mi köze ahhoz hogy feltörik?


bneten amiatt megy a sirás h pub gémekben van vmi exploit/bug amivel le tudnak cuccolni
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold: 0.00
May 23 2012 02:16pm
Quote (sylke @ May 23 2012 08:15pm)
bneten amiatt megy a sirás h pub gémekben van vmi exploit/bug amivel le tudnak cuccolni


vhogyan a kari idt haxolják , vagy mi . blizz szerint
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2012 02:18pm
Quote (sylke @ 23 May 2012 22:15)
bneten amiatt megy a sirás h pub gémekben van vmi exploit/bug amivel le tudnak cuccolni


adam ma azt mondta nekem hogy mar biztonsagos
FUG U, meghalhattam volna
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
May 23 2012 02:20pm
Quote (jspgamer @ 23 May 2012 21:12)
üdv, nekem ~ 500.000 goldom tünt el  maintance elött, meg pár item, irj ticketet visszaadja blizz neked, a cuccokat, viszont a goldot nemadtak nekem vissza.


nekem az egész karakter :D 1 lvl 60 as pajzs maradt meg 4 vagy 5 gem
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold: 0.00
May 23 2012 02:21pm
Quote (Intel @ May 23 2012 08:20pm)
nekem az egész karakter :D 1 lvl 60 as pajzs maradt meg 4 vagy 5 gem


customer service-be irj , segíteniük kell!

/e sajnalom amúgy.. nagyon szanalmas ez a d3 eddig számomra

This post was edited by jspgamer on May 23 2012 02:22pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 23 2012 02:22pm
Quote (jspgamer @ 23 May 2012 21:21)
customer service-be irj , segíteniük kell!


this. plusz pont ha megemlíted,hogy advil ultra a haverod.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 23 2012 02:23pm
Quote (jspgamer @ 23 May 2012 22:21)
customer service-be irj , segíteniük kell!

/e sajnalom amúgy.. nagyon szanalmas ez a d3 eddig számomra


amennyi accountot feltörtek ezek a szarházik szerintem holnapig nem is kerül rá sor
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 23 2012 02:24pm
Mondjuk durva, hogy ilyen exploittal adnak ki egy gamet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121212131214121512164114Next
Closed New Topic New Poll