Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:28)
nope, inkabb te vagy azert, mert azt hiszed, hogy a most "jtszunk makro gamet"mondatnak van ertelme, ha tudom egy gamerol, hogy makro game lesz, nyilvan nem keszulok fel semmire, meg csak nem is scoutolnek, mer mi a fasznak.... jo hogy 2 ev utan se tudod, hogy mukodik ez a jatek kb
: D istenem neked tenyleg kozod nincs a jatekhoz, es aranyos, ahogy azthiszed, hogy de.
Quote (Taszilo.^ @ 12 May 2012 12:28)
miert cheese
egy idoben standard nyitas volt tvz-ben
mert amig nem tanultak meg a zergek, hogy hogylehet megfogni eleg magas volt a wlr vele, es sokan ravetemedtek, de attol meg, hogy elterjedt open, meg cheese.
Quote (CyberPunk666 @ 12 May 2012 12:30)
ami nem 6 cc, 7 cc, 8cc start a standard a többi cheese.
te egyelore csinalj workereket meg unitokat inkabb.
This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:30am