d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1121012111212121312142724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 12 2012 04:26am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 11:25am)
igen, erre pelda volt az a ket(vagy hany, de igazabol lenyegtelen, mert egyet sem nyertel meg) macro meccsunk is ahol fossavertelek, igen
egyebkent miert ne tudnek allinezni?
szaz jatekbol 2-ben csinalok egy 1-1-1-et, vagy 2raxot, vagy valamit, csak nem erre alapozom az egesz jatekom, mert van onbecsulesem.


a 2 rax nem allin wat
de sztem jaccatok le bo5
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:26am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:26)
toljunk, 3 db nexus elott nem fogok 1 attacking unitot se gyartani, es sirok hogy allin, ha meg mer tamadni :)


na latod, ezert vagy te fogyatekos.
Quote (Taszilo.^ @ 12 May 2012 12:26)
a 2 rax nem allin wat
de sztem jaccatok le bo5


de cheese.

egyebkent ebed utan tolem tolhatunk.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:27am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 12 2012 04:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 May 2012 11:26)
na latod, ezert vagy te fogyatekos.


nem ezért, ez nem az ok,ez csak a következmény.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 04:28am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 12:26pm)
na latod, ezert vagy te fogyatekos.


nope, inkabb te vagy azert, mert azt hiszed, hogy a most "jtszunk makro gamet"mondatnak van ertelme, ha tudom egy gamerol, hogy makro game lesz, nyilvan nem keszulok fel semmire, meg csak nem is scoutolnek, mer mi a fasznak.... jo hogy 2 ev utan se tudod, hogy mukodik ez a jatek kb
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 12 2012 04:28am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 11:26am)
na latod, ezert vagy te fogyatekos.


de cheese.

egyebkent ebed utan tolem tolhatunk.


miert cheese
egy idoben standard nyitas volt tvz-ben
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 12 2012 04:30am
Quote (Taszilo.^ @ 12 May 2012 11:28)
miert cheese
egy idoben standard nyitas volt tvz-ben


ami nem 6 cc, 7 cc, 8cc start az cheese

This post was edited by CyberPunk666 on May 12 2012 04:30am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:30am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:28)
nope, inkabb te vagy azert, mert azt hiszed, hogy a most "jtszunk makro gamet"mondatnak van ertelme, ha tudom egy gamerol, hogy makro game lesz, nyilvan nem keszulok fel semmire, meg csak nem is scoutolnek, mer mi a fasznak.... jo hogy 2 ev utan se tudod, hogy mukodik ez a jatek kb

: D istenem neked tenyleg kozod nincs a jatekhoz, es aranyos, ahogy azthiszed, hogy de.

Quote (Taszilo.^ @ 12 May 2012 12:28)
miert cheese
egy idoben standard nyitas volt tvz-ben

mert amig nem tanultak meg a zergek, hogy hogylehet megfogni eleg magas volt a wlr vele, es sokan ravetemedtek, de attol meg, hogy elterjedt open, meg cheese.
Quote (CyberPunk666 @ 12 May 2012 12:30)
ami nem 6 cc, 7 cc, 8cc start a standard a többi cheese.


te egyelore csinalj workereket meg unitokat inkabb.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:30am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 04:32am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 12:30pm)
: D istenem neked tenyleg kozod nincs a jatekhoz, es aranyos, ahogy azthiszed, hogy de.


persze, nem nekem kellett masfel ev, hogy masterbe jussak :) wait, te meg mindig nem vagy ott? :unsure:
par honap utan silverbol diamond, aztan mikor addoltak a masterst, az is meglett par nap mulva :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:34am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:32)
persze, nem nekem kellett masfel ev, hogy masterbe jussak :) wait, te meg mindig nem vagy ott? :unsure:
par honap utan silverbol diamond, aztan mikor addoltak a masterst, az is meglett par nap mulva :)


eloszoris 24/7 allinezve nem nagy mutatvany
masodszor pedig, mintha neked 2x annyi solo protoss wined lett volna 2 honap alatt mint nekem release ota mostanaig
your arguement is invalid
ja meg te betaban is jatszottal vagy szazezer 1v1-et
np

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:34am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 12 2012 04:34am
tetszik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121012111212121312142724Next
Add Reply New Topic New Poll