d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1120912101211121212132724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 12 2012 04:09am
daily cpt vs rici. macro vs cheese. vol 4324532432
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:11am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:08)
en meg teged, amikor minden lost match utan elkonyveled magadban hogy " dehat en jobb vagyok nala, makro gameben nyertem volna, szemet cheeser " ahelyett, hogy megtanultal jatszani


mikor mondtam ilyet te fogyatekos gyoker, amikor kb minden gamet megnyerek ahol cheeselni probalnak, csak megis a szarhazi kurva anyjat a szerencsejatekos fajtajanak
remelem sikerul felfognod
es igen, minden keppen en vagyok a jobb, en nem egy kibaszott jegyzetfuzetbol nezem hogy megis mi a faszt kene csinaljak, a jatek remelt vegeig.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:11am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 04:14am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 12:11pm)
mikor mondtam ilyet te fogyatekos gyoker, amikor kb minden gamet megnyerek ahol cheeselni probalnak, csak megis a szarhazi kurva anyjat a szerencsejatekos fajtajanak
remelem sikerul felfognod
es igen, minden keppen en vagyok a jobb, en nem egy kibaszott jegyzetfuzetbol nezem hogy megis mi a faszt kene csinaljak, a jatek remelt vegeig.


megis honnan szedted ezt? kb soha nem olvastam el egy build ordert se, vagy ha el is olvastam nem fogalkozok ilyenekkel, mindig magamnak talalom ki amit jonak latok :unsure:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:21am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:14)
megis honnan szedted ezt? kb soha nem olvastam el egy build ordert se, vagy ha el is olvastam nem fogalkozok ilyenekkel,  mindig magamnak talalom ki amit jonak latok :unsure:


nem az a lenyeg, hanem az, hogy betanultal egy scriptet es semmi mast nem tudsz csinalni az egvilagon.
nyiss egy topicot valami scs community sitera es kerdezd meg, hogy szerintuk nyomorek-e az aki 24/7 cheesel/allinezik

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:21am
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
May 12 2012 04:21am
Quote (meatyowllegs @ May 12 2012 11:14am)
megis honnan szedted ezt? kb soha nem olvastam el egy build ordert se, vagy ha el is olvastam nem fogalkozok ilyenekkel,  mindig magamnak talalom ki amit jonak latok :unsure:


Blink stalker allin?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 04:23am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2012 12:21pm)
nem az a lenyeg, hanem az, hogy betanultal egy scriptet es semmi mast nem tudsz csinalni az egvilagon.
nyiss egy topicot valami scs community sitera es kerdezd meg, hogy szerintuk nyomorek-e az aki 24/7 cheesel/allinezik


te meg nem tudsz allinezni, what now

bar most hogy igy emlitetted, biztos vagyok benne, hogy makro gameben is elverlek :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 04:24am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:23)
te meg nem tudsz allinezni, what now

bar most hogy igy emlitetted, biztos vagyok benne, hogy makro gameben is elverlek :)


toljatok már egy 1v1-et, jó lenne most így reggel egy bo3
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:25am
Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:23)
te meg nem tudsz allinezni, what now

bar most hogy igy emlitetted, biztos vagyok benne, hogy makro gameben is elverlek :)


igen, erre pelda volt az a ket(vagy hany, de igazabol lenyegtelen, mert egyet sem nyertel meg) macro meccsunk is ahol fossavertelek, igen
egyebkent miert ne tudnek allinezni?(na meg nem mintha, nem lenne képes egy majom is betanulni egy-egy allint)
szaz jatekbol 2-ben csinalok egy 1-1-1-et, vagy 2raxot, vagy valamit, csak nem erre alapozom az egesz jatekom, mert van onbecsulesem.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:26am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 12 2012 04:26am
Quote (SaRGe77 @ 12 May 2012 11:21)
Blink stalker allin?


ő találta ki és róla másolják. ez rici, nem tudtad?

This post was edited by CyberPunk666 on May 12 2012 04:26am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 04:26am
Quote (tevetava @ May 12 2012 12:24pm)
toljatok már egy 1v1-et, jó lenne most így reggel egy bo3


toljunk, 3 db nexus elott nem fogok 1 attacking unitot se gyartani, es sirok hogy allin, ha meg mer tamadni :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120912101211121212132724Next
Add Reply New Topic New Poll