Quote (meatyowllegs @ 12 May 2012 12:23)
te meg nem tudsz allinezni, what now
bar most hogy igy emlitetted, biztos vagyok benne, hogy makro gameben is elverlek

igen, erre pelda volt az a ket(vagy hany, de igazabol lenyegtelen, mert egyet sem nyertel meg) macro meccsunk is ahol fossavertelek, igen
egyebkent miert ne tudnek allinezni?(na meg nem mintha, nem lenne képes egy majom is betanulni egy-egy allint)
szaz jatekbol 2-ben csinalok egy 1-1-1-et, vagy 2raxot, vagy valamit, csak nem erre alapozom az egesz jatekom, mert van onbecsulesem.
This post was edited by Cpt_Ghost on May 12 2012 04:26am