d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1120121122123124473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2021 12:50pm
SC noobok. :huh:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 4 2021 12:52pm
Quote (last-emperor @ 5 Oct 2021 02:43)
Sziasztok!

Ma este 9-től priv baalrun discordon (magyar kiscsapatos), 3 slot van még ha valakit érdekel.
Req:
- discord
- sör
- min lvl80 softcore

Loot:
- full run loot rotálva emberenként (teljes throne + baal lootot viszi akinek épp a köre van, sorban haladunk)
- van jó tele + singer barb permastun, bo
PM me, és küldöm a discord invet :)


ez mondjuk fasza dolog, d2r topicokban op veri a nyalat mindig hogy a loot az ove mert O csinalja a runokat. Viszont igy legalabb igazsagosan el van osztva a cucc es a szerencsere van bizva.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2021 12:52pm
Quote (-joey- @ 4 Oct 2021 20:50)
SC noobok. :huh:


ma pont random felrobbantam egy ölelgetős mackóba durance of hate 2-n telézés közben
hiányozna ez nagyon hc-n :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 4 2021 12:53pm
Quote (Smat @ 4 Oct 2021 20:52)
ez mondjuk fasza dolog, d2r topicokban op veri a nyalat mindig hogy a loot az ove mert O csinalja a runokat. Viszont igy legalabb igazsagosan el van osztva a cucc es a szerencsere van bizva.


rohej, ami megy. meg fizess is erte kekw
Member
Posts: 8,281
Joined: Feb 15 2005
Gold: 965.52
Oct 4 2021 12:54pm
még 2 open slot, gyertek!
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 4 2021 12:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Oct 2021 20:52)
ma pont random felrobbantam egy ölelgetős mackóba durance of hate 2-n telézés közben
hiányozna ez nagyon hc-n :D


>>>>>nem 5k hp barbbal travi/pindle amíg a szemed kifolyik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 4 2021 12:58pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 5 Oct 2021 02:53)
rohej, ami megy. meg fizess is erte kekw


Ja hat az mar a pofatlansag netovabbja, 10fg/run es 0 loot kozben meg egy szakadt szar feher cuccos sorcal telezik es igazabol a leecherek carryzik a runokat. Nezegettem par liveot twitchen, sok runban ezt toljak..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2021 12:58pm
Quote (MarcusD @ 4 Oct 2021 20:57)
>>>>>nem 5k hp barbbal travi/pindle amíg a szemed kifolyik


nagyon ertelmes egyebkent az is, ha kipickelsz egy halhatatlan karaktert es ugy hc-zol
real sense of danger
Member
Posts: 8,281
Joined: Feb 15 2005
Gold: 965.52
Oct 4 2021 01:18pm
1 slot any1?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2021 01:20pm


yay!

eddig a kedvenc dropom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120121122123124473Next
Add Reply New Topic New Poll