Quote (SummertimeClothes @ 12 Jan 2014 18:05)
van mar standalone client
azota nem is jatszottam random ffat se, jo szar
ja épp tolom, pár napja leszedtem csak nem tudtam rákészülni vizsgák miatt
bunny még mindig easy jobbclickel, épp előbb toltam le minden mapot no time, elsőre!
el is felejtettem milyen gecijó ez a clan arena
This post was edited by Anarkin on Jan 12 2014 11:10am