olyan ideges lettem egy reckful vodon, mint a sajat gamejeimen se

erre a boardra inkabb lebasz egy ragnarost es healeli magat, mint hogy mind controlozza alexstrazat (miutan megolte thalnost), merhogy "az enemynek ugyis van 14 damja, ugyhogy csak igy van eselyem, ha ragnaros eltalalja alexstrazat"
az enemy mar kijatszott 2 frostboltot, csak 2 fireballja lehet + mondjuk 2 icelance, de az 16 hpval is megoli + alig van ember, aki icelancet rak a deckjebe
ESETLEG ha pyro + 2 icelance, akkor jobb a 16 hp, mint a 14, de ugysincs icelanceje + 2-vel korabbi korben szedett ki egy fireballt antonidasbol + azon kivul meg egyet se hasznalt, szal elegge valoszinu, h 2 fireballja van + alexstrazaval akart utni
/endrant