d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11201211221231241363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 14 2013 03:08pm
olyan ideges lettem egy reckful vodon, mint a sajat gamejeimen se



erre a boardra inkabb lebasz egy ragnarost es healeli magat, mint hogy mind controlozza alexstrazat (miutan megolte thalnost), merhogy "az enemynek ugyis van 14 damja, ugyhogy csak igy van eselyem, ha ragnaros eltalalja alexstrazat"

az enemy mar kijatszott 2 frostboltot, csak 2 fireballja lehet + mondjuk 2 icelance, de az 16 hpval is megoli + alig van ember, aki icelancet rak a deckjebe

ESETLEG ha pyro + 2 icelance, akkor jobb a 16 hp, mint a 14, de ugysincs icelanceje + 2-vel korabbi korben szedett ki egy fireballt antonidasbol + azon kivul meg egyet se hasznalt, szal elegge valoszinu, h 2 fireballja van + alexstrazaval akart utni

/endrant
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 14 2013 03:11pm
warlock twisting nether kartyaja gecijol nez ki, ritkan latja az ember (vagy csak en nem jaccok eleget)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 14 2013 03:15pm
Quote (Floodban @ 14 Dec 2013 23:11)
warlock twisting nether kartyaja gecijol nez ki, ritkan latja az ember (vagy csak en nem jaccok eleget)


nem jatszol eleget, minden locknak az a kedvenc turn8 play-e jaraxxus elott

/e najo boardtol fuggoen

This post was edited by bajcli on Dec 14 2013 03:15pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 14 2013 03:27pm
sztem 1es enemyk arra játszanak hogy megund hogy mennyit szarakodnak a turnnel és kilépj
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 14 2013 04:48pm
jo lenne egy normális chat az enemyhez is
mer amikor ilyen 6 hpn vagyok ö meg lebasz 2 defender of argust a minionjai közé, spammeli hogy well played és utána 2 fireballal megölöm, akkor azér csak beirnám neki hogy MOST RÖHÖGJÉL TE KIS GECI
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 14 2013 05:01pm
nagyon hianyolom a hurry up you retard emotet

Quote (bajcli @ Dec 14 2013 11:48pm)



röhögök ahogy röhög

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 14 2013 05:05pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 14 2013 05:07pm


:>
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 14 2013 05:07pm
Quote (bajcli @ Dec 15 2013 12:07am)
http://1.ii.gl/ZpyQWD.png

:>


syl?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 14 2013 05:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 15 Dec 2013 01:07)
syl?


ja

danika :))))

elkepzelem, ahogy anyazza a monitort, tiszta vicces
Go Back To Magyar Topic List
Prev11201211221231241363Next
Add Reply New Topic New Poll