THE ROOSE IS LOOSE
szerintem annyira nem volt jo, mint lehetett volna/konyvben volt, zene pl alig ment az egsez jelenet alatt, meg a vegen a ket nyakelvagas meg bolton sora tiszta hulyen jott ki szerintem, de igy is jo nagy seggfajast fog okozni minden bizonnyal szoval annyira nem volt rossz