d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1120121122123124214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 1 2013 07:20am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 1 2013 12:41pm)
hasonlo megfontolasbol vegezhetnel az eleteddel is, mondjuk hetfon


reporterd
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 1 2013 07:34am
Quote (Senee @ Jun 1 2013 02:20pm)
reporterd


buzsidos vagyok, ram az ilyesmi nem hat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2013 06:31am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 3 2013 01:24am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2013 04:06am
Nem láttam még a részt de azért a facebook reakciókon eléggé röhögök.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2013 04:13am
pont tegnap néztem a 8. részt és azon gondolkodtam, hogy hát ebben az évadban nem sok minden történt (aztán utána mondták, hogy lesz 'folytatása' a könyv hosszúsága miatt)

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2013 04:58am
THE ROOSE IS LOOSE

szerintem annyira nem volt jo, mint lehetett volna/konyvben volt, zene pl alig ment az egsez jelenet alatt, meg a vegen a ket nyakelvagas meg bolton sora tiszta hulyen jott ki szerintem, de igy is jo nagy seggfajast fog okozni minden bizonnyal szoval annyira nem volt rossz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2013 05:30am
VÉGRE
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2013 05:38am
Quote (josheide @ Jun 2 2013 12:31pm)
http://www.youtube.com/watch?v=2ZCjOc_gtUE


kurvajóó :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 3 2013 06:17am
mi a .........

Quote (NerfHydraDPS @ 3 Jun 2013 09:24)
http://i.imgur.com/7IgWM.gif


olyan arcot vágtam mint a bal oldali csaj
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120121122123124214Next
Add Reply New Topic New Poll