d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11201211221231244303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2011 08:12am
Quote (H4xooR @ Jun 2 2011 02:58pm)
http://i56.tinypic.com/2mzgx0i.jpg

anyu,ez nagyon epikus volt.


kiensdotaval mint ha már játszottam volna, jól tolja. Gz jó a statod.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2011 08:17am
Quote (H4xooR @ Jun 2 2011 01:58pm)
http://i56.tinypic.com/2mzgx0i.jpg

anyu,ez nagyon epikus volt.


jó meccs lehetett grat:D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 2 2011 08:27am
Quote (championmath @ Jun 2 2011 02:04pm)
Yi hasznalhatatlan normalis ellenfelek ellen, semmit nem ér


olyan mukban ahol az ellenfelnek keves a CCje, mukodokepes yi, mint jungler.

persze mostansag ritka az ilyen mu
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 2 2011 08:47am
Quote (H4xooR @ 2 Jun 2011 15:58)
http://i56.tinypic.com/2mzgx0i.jpg

anyu,ez nagyon epikus volt.


valóban az lehetett! szép statok

/este 9-re izzítsátok magatokat, mert gamelünk! :D ezt azoknak mondom akiknek van low acc-ja vagy van kedvük úgy jönni (én 10es vagyok).

This post was edited by zsansaccount on Jun 2 2011 08:48am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 2 2011 11:41am


ez a hero kurvanagy fun :)))))))
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2011 12:16pm
A saját kog mawunk, 7/20, és én vagyok leoltva amikor 1/12nél leugatom hogy mi a faszt csinál, és ofc én leszek reportolva, hát menjenek már a kurva anyjukba az ilyenek bazdmeg, ez a kibaszott ranked, egy kibaszott vicc, nem hiszem el hogy ekkora unskilled szarokat kapok mindig... 2(!) winem van összesen, 8 lose, ebből kb 6x egy fasszopó feeder bandát kaptam ki, szóval gecire elegem van, bassza már szájba magát aki kitalálta ezt a ranked rendszert, meg azt hogy így párosít össze embereket...

inb4 sirsz
IGEN BAZDMEG SÍROK.


Quote (zsansaccount @ 2 Jun 2011 14:47)
valóban az lehetett! szép statok

/este 9-re izzítsátok magatokat, mert gamelünk! :D ezt azoknak mondom akiknek van low acc-ja vagy van kedvük úgy jönni (én 10es vagyok).

Csinálok 1 accot, akkor mehetek?

This post was edited by Smat on Jun 2 2011 12:16pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 2 2011 12:17pm
Quote (Smat @ Jun 2 2011 07:16pm)
A saját kog mawunk, 7/20, és én vagyok leoltva amikor 1/12nél leugatom hogy mi a faszt csinál, és ofc én leszek reportolva, hát menjenek már a kurva anyjukba az ilyenek bazdmeg, ez a kibaszott ranked, egy kibaszott vicc, nem hiszem el hogy ekkora unskilled szarokat kapok mindig... 2(!) winem van összesen, 8 lose, ebből kb 6x egy fasszopó feeder bandát kaptam ki, szóval gecire elegem van, bassza már szájba magát aki kitalálta ezt a ranked rendszert, meg azt hogy így párosít össze embereket...

inb4 sirsz
IGEN BAZDMEG SÍROK.


gondolom ok is ezt irjak rolad egy masik forumon.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2011 12:18pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 2 Jun 2011 18:17)
gondolom ok is ezt irjak rolad egy masik forumon.


1/3, blitzcrank, a végén már inkább beálltam spawnra, ofc a surrenderre mindegyik fasszopó nyomja a no-t, már olyan geci ideges voltam szétbasztam ezt a kibaszott egeret, hát kurvafasza mit ne mondjak..
Member
Posts: 7,643
Joined: Jan 27 2008
Gold: 9,138.50
Jun 2 2011 12:20pm
Quote (Smat @ 2 Jun 2011 20:18)
1/3, blitzcrank, a végén már inkább beálltam spawnra, ofc a surrenderre mindegyik fasszopó nyomja a no-t, már olyan geci ideges voltam szétbasztam ezt a kibaszott egeret, hát kurvafasza mit ne mondjak..


Mi az istenért játszol ha ennyire ragelsz?
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jun 2 2011 12:20pm
Elkezdtem játszani énis. Exaggerate néven. Ha gondoljátok addoljatok
Go Back To Magyar Topic List
Prev11201211221231244303Next
Add Reply New Topic New Poll