A saját kog mawunk, 7/20, és én vagyok leoltva amikor 1/12nél leugatom hogy mi a faszt csinál, és ofc én leszek reportolva, hát menjenek már a kurva anyjukba az ilyenek bazdmeg, ez a kibaszott ranked, egy kibaszott vicc, nem hiszem el hogy ekkora unskilled szarokat kapok mindig... 2(!) winem van összesen, 8 lose, ebből kb 6x egy fasszopó feeder bandát kaptam ki, szóval gecire elegem van, bassza már szájba magát aki kitalálta ezt a ranked rendszert, meg azt hogy így párosít össze embereket...
inb4 sirsz
IGEN BAZDMEG SÍROK.
Quote (zsansaccount @ 2 Jun 2011 14:47)
valóban az lehetett! szép statok
/este 9-re izzítsátok magatokat, mert gamelünk!

ezt azoknak mondom akiknek van low acc-ja vagy van kedvük úgy jönni (én 10es vagyok).
Csinálok 1 accot, akkor mehetek?
This post was edited by Smat on Jun 2 2011 12:16pm