Quote (Kenny10 @ Oct 1 2011 12:19pm)
szívesebben mennék én is oda^^ csak haver akinek lesz születésnapja inlyen RnB, hipp hopp zenéket szeret, tehát neki white off xd bedbe sem jön soha, egész nyáron csak Dokk Beachon volt
meg most Whiteban tuti heringparty lesz
hát én ide se mennék, az egyetlen pozitív dolog benne hogy rengeteg csaj van és mind jól néz ki 8D