d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1120121122
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 1 2011 06:26am
Quote (Kenny10 @ Oct 1 2011 12:19pm)
szívesebben mennék én is oda^^ csak haver akinek lesz születésnapja inlyen RnB, hipp hopp zenéket szeret, tehát neki white off xd bedbe sem jön soha, egész nyáron csak Dokk Beachon volt
meg most Whiteban tuti heringparty lesz


hát én ide se mennék, az egyetlen pozitív dolog benne hogy rengeteg csaj van és mind jól néz ki 8D
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 1 2011 07:14am
Quote (Rezs @ Oct 1 2011 01:26pm)
hát én ide se mennék, az egyetlen pozitív dolog benne hogy rengeteg csaj van és mind jól néz ki 8D


jó "bulizást" ;DD

Leszünk 6an 7en, vettünk most portoricoit, vodkát+fantát, pezsgőt, meg lesz pálinka +üdítőt : DD
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 2 2011 04:40am
á nagyon jó volt, bár az eleje nekem nem sikerült valami szuperre fél2 ig kivoltam, de nagyon xd utána viszont jó
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 17 2011 11:05am
1 hete már mass rl van, csajozás, partyból partyba, stb stb.

inb4 jozef
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 17 2011 11:15am
Quote (Smat @ Oct 17 2011 07:05pm)
1 hete már mass rl van, csajozás, partyból partyba, stb stb.

inb4 jozef


titokban mindenki focista szeretne lenni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 17 2011 12:22pm
Quote (Saenchai @ 17 Oct 2011 18:15)
titokban mindenki focista szeretne lenni


ő kapus
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 17 2011 12:47pm
Quote (Inakwo @ Oct 17 2011 08:22pm)
ő kapus


ja, azoknak szedi a labdát.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120121122
Add Reply New Topic New Poll