d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1120121122123124440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2010 03:22pm
Quote (sylke @ Sep 21 2010 09:20pm)

>>>
img taget neki!


jó, ez is álat lett, de nekem legalább van sigem : D
warnosfijú :c

This post was edited by xGurke on Sep 21 2010 03:22pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2010 03:22pm
Quote (xGurke @ Sep 21 2010 09:22pm)
jó, ez is álat lett, de nekem legalább van sigem : D


nekem is van, csak nem lehet látni
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Sep 21 2010 03:24pm
az én sigem a legjobb(mármint a mainemen)






isten nyugasztalja a készítőjét:c


This post was edited by Kemkolok on Sep 21 2010 03:24pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 21 2010 03:56pm
Quote (chickenbone @ 21 Sep 2010 23:19)
hááát nemtom


amugy volt az a bar ahol lehetett állitani a szineket, na az vhogy eltünt :d hogy lehet visszahaxolni?
ja és még annyi h cs2 vagy cs4 a "jobb" ? melyiket érdemesebb hazsnalni?


amelyik jobban fekszik, nekem tökéletes a cs2
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 21 2010 11:47pm
brush..

http://blendfu.com/categories

wtf, ki is lehet probalni letoltes elott

This post was edited by banyek on Sep 21 2010 11:47pm
Member
Posts: 22
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Sep 22 2010 10:39am
Quote (banyek @ Sep 22 2010 01:08am)
[URL=http://muro.deviantart.com/?utm_source=deviantart&utm_medium=header&utm_campaign=deviantartmuro]http://muro.deviantart.com/?utm_source=deviantart&utm_medium=header&utm_campaign=deviantartmuro[/URL]


Quote (banyek @ Sep 22 2010 07:47am)
brush..

[URL=http://blendfu.com/categories]http://blendfu.com/categories[/URL]

wtf, ki is lehet probalni letoltes elott


igazad van tesó
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 10:51am
lol banyek jo oldal

This post was edited by chickenbone on Sep 22 2010 10:54am
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Sep 22 2010 12:06pm
Quote (Smat @ 21 Sep 2010 21:54)
http://img826.imageshack.us/img826/2749/smat.png

R8 pls. :c
akinek kell(bár ubi úgyis leszólja) csak szóljon és ráfirkantom a nevét.


a stock jó, de hogy jön hozzá a háttér?

rózsaszín haj, zöld ruha és a háttér szürke + vöröses... tökre üti egymást a két szín

kb mint a pink és a lila ruha egy csajon... undorító
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 12:15pm


2#sig proba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120121122123124440Next
Closed New Topic New Poll