d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11201211221231241141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 26 2012 07:07pm
baking bread
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 27 2012 03:26am
Tetszik ez a Sherlock, csak baromi hosszú ez a 1:30 h, mindkét résznél bealudtam. :D Meg első részben azért az az üldözős jelenet, hát nem tudom.. azt igazán ki _kellett_ volna hagyni. ettől eltekintve nekem 9/10


Quote (bbaallaaggee @ 27 Jan 2012 03:07)
baking bread


ezen meg gecijót röhögtem :D

This post was edited by ecneB on Jan 27 2012 03:26am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2012 04:10am
Quote (ecneB @ 27 Jan 2012 10:26)
Tetszik ez a Sherlock, csak baromi hosszú ez a 1:30 h, mindkét résznél bealudtam. :D Meg első részben azért az az üldözős jelenet, hát nem tudom.. azt igazán ki _kellett_ volna hagyni. ettől eltekintve nekem 9/10




ezen meg gecijót röhögtem :D


Bealudtál és 9/10?wtf
Mondjuk én nem tudom elképzelni,hogy lehet rajta bealudni de mindegy :d
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 27 2012 04:33am
Quote (Rawen @ 27 Jan 2012 12:10)
Bealudtál és 9/10?wtf
Mondjuk én nem tudom elképzelni,hogy lehet rajta bealudni de mindegy :d


este eleg konnyen bealszom, 40 perces sorozatokra vagyok raallva. ettol fuggetlenul tegnap du megneztuk az elso reszt vegig, ugy adtam ra 9/10-t. masodik resz sokkal izgalmasabb volt, de mivel 90min ezert megint bealudtam a felenel. nyelvezete is kifejezetten tetszik, bar nem szeretem annyira a brit angolt, de ehhez kotelezo. holmes neha nagyon durvan daral. :DD

This post was edited by ecneB on Jan 27 2012 04:34am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 27 2012 04:35am
Quote (ecneB @ Jan 27 2012 10:33am)
este eleg konnyen bealszom, 40 perces sorozatokra vagyok raallva. ettol fuggetlenul tegnap du megneztuk az elso reszt vegig, ugy adtam ra 9/10-t. masodik resz sokkal izgalmasabb volt, de mivel 90min ezert megint bealudtam a felenel. nyelvezete is kifejezetten tetszik, bar nem szeretem annyira a brit angolt, de ehhez kotelezo. bar holmes neha nagyon durvan daral. :DD


a 3. résznél 5x ráélveztem a monitorra
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 27 2012 04:37am
Quote (sylke @ 27 Jan 2012 12:35)
a 3. résznél 5x ráélveztem a monitorra


pfu gec, akkor ofc ma este is azt nezzuk. :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 27 2012 05:29am
mostanában túl sokat beszélnek a breaking badbe spanyolul, azt meg nem értem :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2012 06:23am
Quote (jarabekg @ 27 Jan 2012 12:29)
mostanában túl sokat beszélnek a breaking badbe spanyolul, azt meg nem értem :(


Én olyan releaset szedtem le amiben volt felirat a spanyol részekhez
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 27 2012 07:22am
Quote (ecneB @ 27 Jan 2012 12:33)
este eleg konnyen bealszom, 40 perces sorozatokra vagyok raallva. ettol fuggetlenul tegnap du megneztuk az elso reszt vegig, ugy adtam ra 9/10-t. masodik resz sokkal izgalmasabb volt, de mivel 90min ezert megint bealudtam a felenel. nyelvezete is kifejezetten tetszik, bar nem szeretem annyira a brit angolt, de ehhez kotelezo. holmes neha nagyon durvan daral. :DD


ezt kvótolom, mert SH-ról szólt

megnéztem én is a két évad 6 részét és baromira tetszett. mondjuk sok ismerős jelenet volt, mert olvastam szinte az összes Doyle regényt és láttam a régi bbc-s sorozat összes részét is (érdemes azokat is). először furcsa volt - sőt végig -, h ilyen modern, mai környezetben játszódik, de jól sikerült adaptálniuk és megérte, várom a 3. évadot! :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 27 2012 08:01am
én is megnéztem a SH első részét

geci jo, bár kicsit fura a két nagy film után, de nagyon nem csalodtam benne(ahogy a mozi filmekben sem), kicsit lehetne idősebb kinézetű SH de jo sorozat kár hogy csak 3 rész egy évad
Go Back To Magyar Topic List
Prev11201211221231241141Next
Add Reply New Topic New Poll