Quote (ecneB @ 27 Jan 2012 12:33)
este eleg konnyen bealszom, 40 perces sorozatokra vagyok raallva. ettol fuggetlenul tegnap du megneztuk az elso reszt vegig, ugy adtam ra 9/10-t. masodik resz sokkal izgalmasabb volt, de mivel 90min ezert megint bealudtam a felenel. nyelvezete is kifejezetten tetszik, bar nem szeretem annyira a brit angolt, de ehhez kotelezo. holmes neha nagyon durvan daral. :DD
ezt kvótolom, mert SH-ról szólt
megnéztem én is a két évad 6 részét és baromira tetszett. mondjuk sok ismerős jelenet volt, mert olvastam szinte az összes Doyle regényt és láttam a régi bbc-s sorozat összes részét is (érdemes azokat is). először furcsa volt - sőt végig -, h ilyen modern, mai környezetben játszódik, de jól sikerült adaptálniuk és megérte, várom a 3. évadot!
