Quote (Vharimatras @ 14 Jul 2010 11:57)
mikor leszel tt?
(nem gúnyolódásból)
amikor már nem lesz ilyen flegma

Quote (Klontar @ 14 Jul 2010 11:53)
Krisz, segítőkész próbálsz lenni, de muszáj ilyen flegmán és tömören válaszolni? a kikeresett link helyett jöhetett volna egy két tőmondatos post is, amit lehet hamarabb megért, mint az angol topic nyitópostját. Meg ne haragudj ezen, ez tényleg csak észrevétel..
és hogy ontopic legyek:
Megéri elkezdeni újra összerakni a régi mld buildem nl vagy ladderben ? Mennyire vannak lent az árak a középosztályban?
