Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:43)
mindegy igazából,csak van egy gecilowszar karakterem amiről még azt a kis jót is le akarjátok szedni ami van.
Én ugyan nem is, kb fele-fele aranyba verjük meg egymast, mert azért nagyon gyakran beszivok egy rabiest...
De ne add itt a balhét, tudom, hogy jó +1, de ennyire ne hasson meg a dolog

Én viszont tényleg leállok, mert dögunalmasak a tvtk, alig van ember, azok se érnek rá, nekem is sok dolgom van, főleg így tanév vége felé...
Quote (bavar01 @ Wed, 15 Apr 2009, 21:44)
mi?
nincs insight?

De van, csak már oath + zaka van switchen
This post was edited by Klontar on Apr 15 2009 01:45pm