d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1120121122123124341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 01:38pm
Quote (Klontar @ Wed, 15 Apr 2009, 20:37)
Még mindig nem értem minek neked a def auráim! :stonetoss:


szóval soha nem használsz pois ellen cleansightet,és hp-t folyamatosan töltöd meditationnal?

This post was edited by hun_jozef on Apr 15 2009 01:40pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 01:40pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:38)
szóval soha nem használsz pois ellen cleansightet,és hp-t folyamatosan töltöd meditationnal?


yarly
Leszoktam a cleansingröl, amióta nincs insight ^^


/edit: de rabiest cleansinggel se élem tul, csak ha elötte lecsaplak

This post was edited by Klontar on Apr 15 2009 01:41pm
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 01:43pm
Quote (Klontar @ Wed, 15 Apr 2009, 20:40)
yarly
Leszoktam a cleansingröl, amióta nincs insight ^^


/edit: de rabiest cleansinggel se élem tul, csak ha elötte lecsaplak


mindegy igazából,csak van egy gecilowszar karakterem amiről még azt a kis jót is le akarjátok szedni ami van.
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 15 2009 01:44pm
Quote (Klontar @ Wed, 15 Apr 2009, 20:40)
yarly
Leszoktam a cleansingröl, amióta nincs insight ^^


/edit: de rabiest cleansinggel se élem tul, csak ha elötte lecsaplak


mi?
nincs insight? :(
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 01:44pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:43)
mindegy igazából,csak van egy gecilowszar karakterem amiről még azt a kis jót is le akarjátok szedni ami van.


Én ugyan nem is, kb fele-fele aranyba verjük meg egymast, mert azért nagyon gyakran beszivok egy rabiest...
De ne add itt a balhét, tudom, hogy jó +1, de ennyire ne hasson meg a dolog :P
Én viszont tényleg leállok, mert dögunalmasak a tvtk, alig van ember, azok se érnek rá, nekem is sok dolgom van, főleg így tanév vége felé...

Quote (bavar01 @ Wed, 15 Apr 2009, 21:44)
mi?
nincs insight? :(


De van, csak már oath + zaka van switchen

This post was edited by Klontar on Apr 15 2009 01:45pm
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 02:00pm
no ennyi minden után volt egy dejooo tvt

résztvevok:
Caly, Kopek, Marce, Asci, meg én (Marceee átadta slotot)

2soso vs trap+ama, késobb rabi dudu+ama

de jo volt igy a végére. Zizi de bánhatod, hogy nem voltál ebben...Kezd összerázodni a csapat
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 02:09pm
Quote (Janou @ Wed, 15 Apr 2009, 21:26)
ahhahah ne viccelj már
kezdesz egy olyan karaktert, ami tvtben is nehezen állja meg a helyét, hát még 1v1ben és akkor lesz sikerélményed
es soso meg nem megy 1 lifera, amennyi liferegen meg van egy mld sorcon, az meg nem túl acélos


Enyémen konkrétan nulla.

/e: Egyébként rabies dudu is tud nagyon tápos lenni, csak az a cink, hogy ha kevesebb lövésből hal meg, mint mondjuk Baresz amája, holott kb. 1,5x annyi life-ja kellene, hogy legyen...

This post was edited by Calypsol on Apr 15 2009 02:13pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2009 02:12pm
Quote (Calypsol @ Wed, 15 Apr 2009, 21:09)
Enyémen konkrétan nulla.


ja nekem is
bár most két pskull megy circbe
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 02:19pm
krisz eladod eth oathot ?
Member
Posts: 2,795
Joined: Apr 4 2008
Gold: 13,747.50
Apr 15 2009 02:36pm
Quote (Baresz @ Wed, Apr 15 2009, 10:00pm)
no ennyi minden után volt egy dejooo tvt

résztvevok:
Caly, Kopek, Marce, Asci, meg én (Marceee átadta slotot)

2soso vs trap+ama, késobb rabi dudu+ama

de jo volt igy a végére. Zizi de bánhatod, hogy nem voltál ebben...Kezd összerázodni a csapat


nekem is bejött ez az utolsó 3-4 tvt ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120121122123124341Next
Add Reply New Topic New Poll