☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
120
121
122
123
124
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 538140
Replies: 41134
Track Topic
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1211
Jul 4 2008 07:44pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 5 Jul 2008, 03:42)
ilyen érveknek nem tudok gátat szabni
xd
nemkéne h d3bol is wowot csinaljanak
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1212
Jul 4 2008 08:00pm
Quote (Floodban @ Sat, Jul 5 2008, 02:44am)
xd
nemkéne h d3bol is wowot csinaljanak
en nem ettol felek
hanem h szar lesz a duel xd
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1213
Jul 4 2008 08:02pm
mellesleg sztem lehet, hogy nem lesz tele
Xundu
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold
:
2.70
#1214
Jul 4 2008 08:25pm
én annak személy szerint örülnék.
NiGhtMaReMaN
Member
Posts: 2,036
Joined: Oct 29 2007
Gold
:
752.00
#1215
Jul 5 2008 01:46am
Quote (Xundu @ Sat, Jul 5 2008, 02:25am)
én annak személy szerint örülnék.
+1
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1216
Jul 5 2008 01:49am
Quote (Xundu @ Sat, Jul 5 2008, 03:25am)
én annak személy szerint örülnék.
en meg nagyon nem orulnek
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#1217
Jul 5 2008 02:15am
mikor lesz legközelebb vmi blizz rendezvény amin esetleg mutatnak vmit?
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1218
Jul 5 2008 02:16am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Jul 5 2008, 08:49am)
en meg nagyon nem orulnek
hát amit eddig láttunk az sokkal kisebb mint a d2 szal lehet nem is lesz szükség rá
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1219
Jul 5 2008 02:16am
Quote (Szerintem @ Sat, Jul 5 2008, 09:15am)
mikor lesz legközelebb vmi blizz rendezvény amin esetleg mutatnak vmit?
Ha már a rendezvényeknél tartunk:
http://index.hu/tech/szoftver/wwi020708/
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1220
Jul 5 2008 02:20am
Quote (beni @ Sat, Jul 5 2008, 09:16am)
Ha már a rendezvényeknél tartunk:
http://index.hu/tech/szoftver/wwi020708/
höhö azokat a versenyeket megnéztem ^^
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
120
121
122
123
124
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact