Quote (kopek66 @ Tue, May 9 2009, 01:47pm)
szerintem az arra vonatkozott amivel megmenekült halibel csapása elől
remélem lesz azért vmi áldozat a "jó" oldalon is, mert az espadak közül már csak 0,1,2,3as él, míg shinigamiknál senki se veszett oda, mondjuk Matsumoto szépen elvesztett egy darabot az oldalából
ez a rész trú, viszont biztos hogy lesz áldozat hiszen ha a kapitányok bajban vannak akkor a hadnagyoknak szinte biztos a halál+ még aizen-ék is ottvannak, úgyhogy azért nem áll olyan rosszul hueco mundo