d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1120121122123124162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 5 2009 07:45am
http://www.youtube.com/view_play_list?p=3EEE2C456C250B63
playlist a bleach animéhez, most töltik fel a 218 at :)

This post was edited by jspogmg on May 5 2009 07:46am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 5 2009 07:47am
Quote (jspogmg @ Tue, May 5 2009, 03:45pm)
http://www.youtube.com/view_play_list?p=3EEE2C456C250B63
playlist a bleach animéhez, most töltik fel a 218 at :)


ahhoz túl jó harcok vannak hogy gagyi youtubeon nézzem meg, holnap lesz db féle verzió :)
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 5 2009 07:53am
Quote (kopek66 @ Tue, May 5 2009, 01:47pm)
ahhoz túl jó harcok vannak hogy gagyi youtubeon nézzem meg, holnap lesz db féle verzió :)


ofc letöltöm énis meg ki szoktam írni dvd re
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 9 2009 03:20am
Quote (kopek66 @ Tue, May 9 2009, 01:47pm)

szerintem az arra vonatkozott amivel megmenekült halibel csapása elől
remélem lesz azért vmi áldozat a "jó" oldalon is, mert az espadak közül már csak 0,1,2,3as él, míg shinigamiknál senki se veszett oda, mondjuk Matsumoto szépen elvesztett egy darabot az oldalából


ez a rész trú, viszont biztos hogy lesz áldozat hiszen ha a kapitányok bajban vannak akkor a hadnagyoknak szinte biztos a halál+ még aizen-ék is ottvannak, úgyhogy azért nem áll olyan rosszul hueco mundo
Member
Posts: 1,059
Joined: Apr 28 2008
Gold: 0.00
May 9 2009 04:15am
én nem vagyok vmi nagy anime fan, de elkezdtem nézni a bleachet és azt kell, hogy mondjam, hogy tetszik -_-
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 13 2009 01:42pm
a 219es bleach kurva jó lett, animáció+zene minden ott van, talán legjobb rész eddig :)
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 13 2009 02:22pm
Quote (kopek66 @ Wed, May 13 2009, 07:42pm)
a 219es bleach kurva jó lett, animáció+zene minden ott van, talán legjobb rész eddig :)


azért a grimmjow vs ichigo részek jobbak voltak szerintem ;)
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 13 2009 02:27pm
Quote (jspogmg @ Wed, May 13 2009, 10:22pm)
azért a grimmjow vs ichigo részek jobbak voltak szerintem ;)


ott nem tetszett hogy folyton megszakították hogy Orihime kurosakizzon :(
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jul 4 2009 05:44am
nerz8 az animeaddict :wub: adta az ihletet, hogy felbumoljam Oli, -aki sajnos a fórumon nem a legértelmesebb ember, mert az Lac2- epikus topicját B)
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 4 2009 06:01am
Quote (jspogmg @ Wed, 13 May 2009, 22:22)
azért a grimmjow vs ichigo részek jobbak voltak szerintem ;)


Ja azt én is nagyon bírtam :D De most Bleachben megint fillerek jönnek :wacko:

De am a kedvencek:

Bleach
Naruto
Death Note
Yu Yu Hakusho

stb,stb,stb.

This post was edited by LaserBack on Jul 4 2009 06:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120121122123124162Next
Add Reply New Topic New Poll