d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11201211221231241311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 04:58am
Quote (Nerz8 @ Sun, 13 Apr 2008, 11:48)
enyémet is mad.gif


Jo eros a focal, de a blendingje nem annyira tetszik.
Azok a kis pontok amik ilyen csikban vannak jobb meg bal oldalt elrontjak a flowt, mivel a lany ilyen iranyban van : \ a pontok meg ilyenben : /
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 13 2008 05:15am
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 12:47pm)
GODLY / 10 ofc.


ennyi.

amugy tenyleg emo?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 05:42am
Lol nem emo biggrin.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 13 2008 06:01am
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 11:42am)
Lol nem emo biggrin.gif


A ZÖLD PENT00L TELJES MÉRTÉKBEN OFF DE A TÖBBI RÉSZE JÓ

Quote (Nerz8 @ Sun, Apr 13 2008, 09:17am)
http://i32.tinypic.com/hs7rlh.jpg

hm?


Nemrossz.

Quote (Bazsa7 @ Sat, Apr 12 2008, 03:37pm)
fúj az az első kép. ÁÁÁh. Ha azt kiszede és berakzs vmi mást. Tudod, hogy viccnek szántad de undorító az a "zenekar"


Szeretem a 12 éves divat antiths-okat .. biggrin.gif

This post was edited by TheStriker on Apr 13 2008 06:01am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 06:52am
Koni, nem kerdeztem a velemenyed, de amugy ty, toled mindig jo cnct kapni xd
Gondoltam, hogy leveszem oket, de akkorra mar tul sok volt az apply image.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 13 2008 07:04am
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 12:52pm)
Koni, nem kerdeztem a velemenyed, de amugy ty, toled mindig jo cnct kapni xd
Gondoltam, hogy leveszem oket, de akkorra mar tul sok volt az apply image.


Nem veszed észre h azért irom fullcapsel?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 02:24pm
Most vettem eszre, hogy a mostani szigemben levo feher nagyobb reszek ugy neznek ki, mint a vilagito gecifoltok.
Nem gondoljatok?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 13 2008 02:29pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 09:24pm)
Most vettem eszre, hogy a mostani szigemben levo feher nagyobb reszek ugy neznek ki, mint a vilagito gecifoltok.
Nem gondoljatok?


nem
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 13 2008 02:31pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 08:24pm)
Most vettem eszre, hogy a mostani szigemben levo feher nagyobb reszek ugy neznek ki, mint a vilagito gecifoltok.
Nem gondoljatok?


szerintem nem, nekem tetszik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 02:35pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, 13 Apr 2008, 21:24)
Most vettem eszre, hogy a mostani szigemben levo feher nagyobb reszek ugy neznek ki, mint a vilagito gecifoltok.
Nem gondoljatok?


nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev11201211221231241311Next
Closed New Topic New Poll