Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 13 2008, 11:42am)
Lol nem emo

A ZÖLD PENT00L TELJES MÉRTÉKBEN OFF DE A TÖBBI RÉSZE JÓ
Quote (Nerz8 @ Sun, Apr 13 2008, 09:17am)
http://i32.tinypic.com/hs7rlh.jpg
hm?
Nemrossz.
Quote (Bazsa7 @ Sat, Apr 12 2008, 03:37pm)
fúj az az első kép. ÁÁÁh. Ha azt kiszede és berakzs vmi mást. Tudod, hogy viccnek szántad de undorító az a "zenekar"
Szeretem a 12 éves divat antiths-okat ..
This post was edited by TheStriker on Apr 13 2008 06:01am