Quote (Megas_heroes @ Fri, 24 Apr 2009, 23:59)
én is cask süledezek meg röhögök a gép előtt
és az a legnagyobb vicc, hogy még kiosztok pár pm-et, és menni fog feljebb is (van pár ember, aki biztos érdekelt benne)
beszarok

Én mondtam péemben hogy az egyik legszebb amu amit valaha láttam assára.

btw, hattorihanzonak írtál már?