d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1120812091210121112122724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2012 03:48pm
muhahaha, top8 plat ellen jatszottam ^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 03:48pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 23:48)
muhahaha, top8 plat ellen jatszottam ^^


nem lesz ebbol igy portrait farm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 11 2012 03:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 May 2012 22:27)
meg mindig inkabb azt mondanam, hogy azon mulik, hogy a zerg mennyire kompetens, inkabb mint hogy mennyire skilled a terran.



az lehet, mert ehhez semmi terran skill nem kell

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 03:58pm
Quote (NerfHydraDPS @ 11 May 2012 23:57)
az lehet, mert ehhez semmi terran skill nem kell


es tenyleg nem.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2012 04:36pm
gold league
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 11 2012 04:55pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 23:36)
gold league


k .
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 12 2012 03:37am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2012 04:06am
ment a jó kis savazás, én meg nem voltam itthon :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2012 04:06am
Quote (tevetava @ 12 May 2012 12:06)
ment a jó kis savazás, én meg nem voltam itthon :(


hát még skypeon mi volt!: D
kisnub
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 12 2012 04:08am
Quote (Cpt_Ghost @ May 11 2012 11:27pm)
most kollektivan szidtam az osszes protosst, meg az atlag mentalitasukat


en meg teged, amikor minden lost match utan elkonyveled magadban hogy " dehat en jobb vagyok nala, makro gameben nyertem volna, szemet cheeser " ahelyett, hogy megtanultal jatszani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120812091210121112122724Next
Add Reply New Topic New Poll