Quote (CyberPunk666 @ 11 May 2012 22:42)
megnéztem, hogy miket műveltem mióta teamgamelek, és arra a megállapításra jutottam, hogy zerggel vagyok a legeredményesebb, majdnem behoztam a toss winjeimet, a terran nagyon le volt maradva anno, azt szoktam meg legnehezebben, de kb egy szinten hozom a tossal.
nem tudom az okát,... lehet zerggel kéne játszanom, már unom a randomot, sosem azt adja amihez kedvem lenne.
terran: summom mules, make marines, ?? , win !