d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1120712081209121012112724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 11 2012 02:42pm
megnéztem, hogy miket műveltem mióta teamgamelek, és arra a megállapításra jutottam, hogy zerggel vagyok a legeredményesebb, majdnem behoztam a toss winjeimet, a terran nagyon le volt maradva anno, azt szoktam meg legnehezebben, de kb egy szinten hozom a tossal.

nem tudom az okát,... lehet zerggel kéne játszanom, már unom a randomot, sosem azt adja amihez kedvem lenne.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 11 2012 02:46pm
Quote (CyberPunk666 @ 11 May 2012 22:42)
megnéztem, hogy miket műveltem mióta teamgamelek, és arra a megállapításra jutottam, hogy zerggel vagyok a legeredményesebb, majdnem behoztam a toss winjeimet, a terran nagyon le volt maradva anno, azt szoktam meg legnehezebben, de kb egy szinten hozom a tossal.

nem tudom az okát,... lehet zerggel kéne játszanom, már unom a randomot, sosem azt adja amihez kedvem lenne.


terran: summom mules, make marines, ?? , win !
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 02:47pm
Quote (josheide @ 11 May 2012 22:46)
terran: summom mules, make marines, ?? , win !


de azért még mindig zerggel a legjobb
protip: csapkodd a faszoddal a billentyűzetet csata közben amikor zerggel játszol!
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 02:55pm
Quote (meatyowllegs @ 11 May 2012 22:52)


9:30

:D
zsenialis elmek osszecsapnak, erdemes volt megnezni.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 11 2012 02:56pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 11 2012 03:15pm
hah mech még mindig foghatatlan ha nem egy idióta csinálja rofl
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 11 2012 03:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 11 2012 10:55pm)
9:30

:D
zsenialis elmek osszecsapnak, erdemes volt megnezni.


nem sirni kene ha becheeselnek, hanem tenni ellene valamit ? :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 03:27pm
Quote (NerfHydraDPS @ 11 May 2012 23:15)
hah mech még mindig foghatatlan ha nem egy idióta csinálja rofl


meg mindig inkabb azt mondanam, hogy azon mulik, hogy a zerg mennyire kompetens, inkabb mint hogy mennyire skilled a terran.
Quote (meatyowllegs @ 11 May 2012 23:21)
nem sirni kene ha becheeselnek, hanem tenni ellene valamit ? :)


most kollektivan szidtam az osszes protosst, meg az atlag mentalitasukat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 11 2012 03:27pm
Quote (meatyowllegs @ 11 May 2012 22:52)


az első nexusod használhattad volna chronozni esetleg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 03:30pm
Quote (josheide @ 11 May 2012 23:27)
az első nexusod használhattad volna chronozni esetleg


az nem volt benne a jegyzetfuzeteben.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120712081209121012112724Next
Add Reply New Topic New Poll