Quote (Smat @ May 23 2012 08:49pm)
Jó hát mi a kurva anyád ez, 2k ping bazdmeg, speedtesten megnézem, 30-40 között van a pingem, menj már a kurva anyádba hogy kibaszok majdnem 20k forintot erre a hulladék gecire bazdmeg és nem lehet játszani mert ezek a fasz gyökér geci blizzardosok nem bírnak normális szervert biztosítani egy ilyen játékhoz aminek ekkora a szerver igénye... Hát eltakarodik az összes nyomorék blizzardos a kurva anyjába vissza srsly...
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
chargebackeld a paymentet paypalról, ahhoz úgyis értesz ^^
This post was edited by Liliomtipro on May 23 2012 12:50pm