d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1120412051206120712082724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2012 11:37am
Quote (Cpt_Ghost @ May 11 2012 06:33pm)
30x50=1500 mineral
16x100= 1600 mineral
seems legit


+30 larva
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 11:45am
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 19:37)
+30 larva


LOST BUILDING TIME LOL
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 11 2012 12:37pm
gondoltam kicsit játszom, pedig nem lenne időm erre baszd meg idiótákkal oszt össze.

nem picit idióták, hanem nagyon... 1v2... ^^

legutóbbi az nemcsak bronzos szinten játszott, hanem brozos is volt... mi a faszért kapok csapattársnak ilyet két gold ellen...

This post was edited by CyberPunk666 on May 11 2012 12:38pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 12:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 11 May 2012 20:37)
gondoltam kicsit játszom, pedig nem lenne időm erre baszd meg idiótákkal oszt össze.

nem picit idióták, hanem nagyon... 1v2... ^^

legutóbbi az nemcsak bronzos szinten játszott, hanem brozos is volt... mi a faszért kapok csapattársnak ilyet két gold ellen...


mintha bronz meg gold között lenne különbség, pláne teamgamekben.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 11 2012 01:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 May 2012 19:53)
mintha bronz meg gold között lenne különbség, pláne teamgamekben.


örülök a fasz fellengzős dumátoknak amit nyomtok az alattatok lévő ligákról, azért mert ti platinák meg diamondok vagytok még nem 1a click a gold.
tudom, hogy te lenézed, de kurvára nem ugyanaz a gold meg a bronz színvonalban. teamgameben sem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 01:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 11 May 2012 21:26)
örülök a fasz fellengzős dumátoknak amit nyomtok az alattatok lévő ligákról, azért mert ti platinák meg diamondok vagytok még nem 1a click a gold.
tudom, hogy te lenézed, de kurvára nem ugyanaz a gold meg a bronz színvonalban. teamgameben sem.


de, sajnos de.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 11 2012 01:32pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 11 2012 01:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 11 May 2012 21:26)
örülök a fasz fellengzős dumátoknak amit nyomtok az alattatok lévő ligákról, azért mert ti platinák meg diamondok vagytok még nem 1a click a gold.
tudom, hogy te lenézed, de kurvára nem ugyanaz a gold meg a bronz színvonalban. teamgameben sem.


amúgy valóban még platinásként is iszonyat különbség van egy goldos ellen. Annyira meg nem érezni hogy a goldos mennyivel jobb a bronznál.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 11 2012 01:40pm
Quote (josheide @ 11 May 2012 20:36)
amúgy valóban még platinásként is iszonyat különbség van egy goldos ellen. Annyira meg nem érezni hogy a goldos mennyivel jobb a bronznál.


pedig iszonyatos különbség van a gold és a bronz ligás játékosok között, mégha nektek freekillek is.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2012 01:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 11 2012 08:31pm)
de, sajnos de.


nem :)
tapasztalat ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 11 2012 01:55pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 21:53)
nem :)
tapasztalat ^^


Milyen ligás vagy most ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120412051206120712082724Next
Add Reply New Topic New Poll