Quote (Cpt_Ghost @ 11 May 2012 19:53)
mintha bronz meg gold között lenne különbség, pláne teamgamekben.
örülök a fasz fellengzős dumátoknak amit nyomtok az alattatok lévő ligákról, azért mert ti platinák meg diamondok vagytok még nem 1a click a gold.
tudom, hogy te lenézed, de kurvára nem ugyanaz a gold meg a bronz színvonalban. teamgameben sem.