d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1120412051206120712084114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 10:44am
Quote (tevetava @ 23 May 2012 17:41)
sehogy


kifelejtették vagy wtf?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 23 2012 10:45am
Quote (CyberPunk666 @ 23 May 2012 18:44)
kifelejtették vagy wtf?


szar még az ah egy csomó keresés bugos
vagy csak simán nincs semmi kínálat.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 10:56am
Quote (CyberPunk666 @ May 23 2012 06:44pm)
kifelejtették vagy wtf?


igen
ez engem is kurvara idegesit
de nem baj
most mar remelem is h senki nem veszi meg masfel millaert a wizzard offhandemet igy jo lesz majd a leendo kis karimnak
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 11:00am
Quote (rapiddani @ May 23 2012 06:35pm)
akinek van elado goldja eun és van emelett paypalja az legyen olyan szives irjon rám.

ofc semmi csintalanságot nemakarok


azer kivancsi vagyok ki az a hulye aki nektek eladja feleannyier mint amennyit er
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 11:03am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 05:00pm)
azer kivancsi vagyok ki az a hulye aki nektek eladja feleannyier mint amennyit er


és ki lesz az a hülye aki pl még kevesebbért fogja eladni rmahban
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 23 2012 11:06am
Quote (sylke @ 23 May 2012 19:03)
és ki lesz az a hülye aki pl még kevesebbért fogja eladni rmahban


biztos lesz valami fogyatékos
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 23 2012 11:07am
Quote (meatyowllegs @ May 23 2012 05:00pm)
azer kivancsi vagyok ki az a hulye aki nektek eladja feleannyier mint amennyit er


ricingerbalázs.txt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 11:07am
Quote (rapiddani @ May 23 2012 05:07pm)
ricingerbalázs.txt


mutat
jel
owned
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 11:22am

wat
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 11:23am
vettem egy flaw square ruby-s daggert 500 dmg-el, 218 dex-el, 16k-ért

eladtam a gemet 8500-ért, meg a jelenlegi, ennél rosszabb fegyómat 30k-ért

dat upgrade xd

This post was edited by Anarkin on May 23 2012 11:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120412051206120712084114Next
Closed New Topic New Poll